Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Promocje

Kanał RSS: Promocje
Sobota, 14 Września 2019
Tanie loty do Rzymu od 125 zł.

Przed świętami leć do Rzymu. Loty od 125 PLN w obie strony. Masz niepowtarzalną okazję zobaczyć niezwykłe miasto, za niewielkie pieniądze. Loty do Rzymu - sprwadź ofertę.

czytaj więcej »
Wtorek, 25 Czerwca 2019
Tanie loty do Pizy - od 190 zł.

Każda pora roku jest dobra by polecieć do Toskanii. Bezpośrednie loty do Pizy za 190 PLN w obie strony. Tydzień we Włoszech. Sprawdź też ofertę hoteli i samochodów do wynajęcia.

czytaj więcej »
Środa, 19 Czerwca 2019
Tanie loty na Maltę - od 251 zł.

Loty na Maltę! Odwiedź wyspę na Morzu Śródziemnym Przygotuj sobie niezapomnianą podróż. Tanie loty z Gdańska na Maltę. Podróż od 251 zł. w obie strony! Bezpośrednie loty - sprwadź ofertę.

czytaj więcej »
Środa, 24 Kwietnia 2019
Loty do Mediolanu od 96 zł. w obie strony

Mediolan na początek lata! Mamy dla Was tanie loty do stolicy mody. Miasto może być miejscem wypadowy do zwiedzania północnych Włoch. Podróż od 96 zł. w obie strony! Bezpośrednie loty do Mediolanu Bergamo - sprwadź ofertę.

czytaj więcej »
Wtorek, 23 Kwietnia 2019
Loty do Tromso od 154 zł. w obie strony

Majówka w Tromso w Norwegii! Mamy dla Was tanie loty na północ Norwegii. Podróż od 154 zł. w obie strony! Tydzień w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie. Bezpośrednie loty do Tromso - sprwadź ofertę.

czytaj więcej »
Niedziela, 21 Kwietnia 2019
Loty do Bordeaux od 162 zł. w obie strony. City-break

City-break we Francji. Mamy dla Was tanie loty do Bordeaux. Podróż od 162 zł. w obie strony! Przedłużony weekend we Francji. Bezpośrednie loty do Bordeaux - sprwadź ofertę.

czytaj więcej »
Czwartek, 11 Kwietnia 2019
Loty do Tromso od 176 zł. w obie strony

W maju leć na północ Norwegii! Mamy dla Was tanie loty do Tromso. Podróż od 176 zł. w obie strony! Tydzień w jednym z najpiękniejszych miejsc na świeci. Bezpośrednie loty do Tromso - sprwadź ofertę.

czytaj więcej »
Środa, 10 Kwietnia 2019
Loty do Belfastu od 78 zł. w obie strony

Co tam brexit! W kwietniu leć do Belfastu. Loty od 78 PLN w obie strony! Mamy dla Was propozycję czterodniowego wyjazdu do Irlandii Północnej. Bezpośrednie loty do Belfastu - sprwadź ofertę.

czytaj więcej »
Wtorek, 26 Marca 2019
Loty na Maderę od 767 zł. w obie strony

Wakacje na Maderze. Loty na Maderę od 767 PLN w obie strony! Mamy dla Was propozycję dwutygodniowego wyjazdu na wiecznie zielną wyspę położoną na Oceanie Atlantyckim. Bezpośrednie loty do Funchal - sprwadź ofertę.

czytaj więcej »
Środa, 20 Marca 2019
Specjalna oferta lotów do Dubaju od Emirates

Linie lotnicze Emirates przygotowały specjalną ofertę lotów z Warszawy i Krakowa. Promocja dotyczy rejsów do Dubaju. Promocja trwa do 27 marca 2019 r.

czytaj więcej »
Sobota, 16 Marca 2019
Loty do Palermo od 264 zł. w obie strony

Trochę więcej niż weekend na Sycylii. Loty na Sycylię od 264 PLN w obie strony! Mamy dla Was propozycję kilkudniowego wyjazdu na wyspę położoną w sercu Morza Śródziemnego. Bezpośrednie loty do Palermo - sprwadź ofertę.

czytaj więcej »
Sobota, 16 Marca 2019
Loty do Lourdes od 153 zł. w obie strony

Wielki Piątek i Wielka Sobota w Lourdes. Loty do Lourdes od 153 PLN w obie strony! Spędź kilka dni w największym we Francji i jednym z największych na świecie miejscu kultu maryjnego. Bezpośrednie loty do Lourdes - sprwadź ofertę.

czytaj więcej »
Sobota, 16 Marca 2019
Loty do Rimini od 68 zł. w obie strony

Na Wielkanoc leć do Włoch. Loty do Rimini od 68 PLN w obie strony! Masz niepowtarzalną okazję zobaczyć adriatyckie wybrzeże Włoch jeszcze przed wakacjami i to za niewielkie pieniądze. Bezpośrednie loty do Rimini - sprwadź ofertę.

czytaj więcej »
Czwartek, 07 Marca 2019
Leć na Wielkanoc do Rzymu. Loty od 199 zł. w obie strony

Święta wielkanocne w Rzymie. Loty od 199 PLN w obie strony. Masz niepowtarzalną okazję zobaczyć niezwykłe miast, za niewielkie pieniądze. Loty do Rzymu - sprwadź ofertę.

czytaj więcej »
Wtorek, 22 Stycznia 2019
Promocja Alitalii - Rzym od 190 PLN

Promocja lotów do Rzymu. Z Alitalią do stolicy Włoch. Specjalna oferta obejmuje podróże do 7 lipca. Masz coraz mniej czasu by kupić bilet w promocyjnej cenie. Skorzystasz już teraz?

czytaj więcej »
Piątek, 14 Grudnia 2018
OKAZJA! Tanie loty do Malagi. Zimą do Hiszpanii

Tydzień na południu Hiszpanii. Znajdź słońce w środku zimy. Są tanie bilety lotnicze. Bezpośrednie loty z Krakowa do Malagi od 189 PLN w obie strony. Dobre ceny hoteli i innych noclegów. Skorzystaj z oferty i leć do Hiszpanii.

czytaj więcej »
Niedziela, 21 Października 2018
OKAZJA! Weekend w Oslo. Loty od 57 PLN w obie strony

Weekend w Oslo. Są tanie bilety lotnicze. Bezpośrednie loty z Gdańska do Oslo Torp od 57 PLN w obie strony. Dobre ceny hoteli i innych noclegów. Skorzystaj z oferty i leć do Norwegii.

czytaj więcej »
Czwartek, 06 Września 2018
Jesienna promocja lotów do Rzymu

Linie lotnicze Alitalia sprzedają w promocyjnej cenie bilety z Warszawy do Rzymu. Ceny biletów zaczynają się od 189 złotych.

czytaj więcej »
Środa, 13 Czerwca 2018
OKAZJA! Wakacje w Maroku. Tanie loty do Marrakeszu za 250 PLN w obie strony

Krótkie wakacje w Afryce. Bezpośrednie loty z Krakowa do Marrakeszu za 250 PLN w obie strony. Dobre ceny hoteli i innych noclegów. Skorzystaj z oferty i wypoczywaj w Maroku.

czytaj więcej »
Piątek, 08 Czerwca 2018
LAST MINUTE! Tanie loty do Malagi za 190 PLN w obie strony + nocleg i samochód

Wakacje w Andaluzji. Leć na wakacje do Hiszpanii i spędź niezapomniane chwile nad Morzem Śródziemnym. Loty do Malagi za 190 PLN w obie strony. Mamy też ofertę hoteli i samochodów do wynajęcia już na lotnisku w Maladze.

czytaj więcej »
Strony: [1]  2  3  >  >>