Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200

OKAZJA! Loty do Madrytu za 194 PLN

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 08 Listopada 2016

Ferie w Madrycie. Mamy dobrą cenę na bilety dla fanów hiszpańskiej stolicy. No i przy okazji można zobaczyć... Ronaldo i spółkę. Loty Wrocław - Madryt za 194 PLN w obie strony. Ale Madryt to nie tylko piłka nożna i Real. To też zabytki, hiszpańska kuchnia, muzyka i słońce.

Za bilet w obie strony na trasie Wrocław - Madryt zapłacisz tylko 194 PLN w obie strony. Znaleźliśmy dla Ciebie podróż z wylotem 7 lutego. Powrót 14 lutego 2017 r.

Madryt to stolica i największe miasto w Hiszpanii. Mieszka tam ponad 3 mln ludzi. To także miasto, w którym gra jeden z najlepszych klubów piłkarskich na świecie - Real Madryt. Jego gwizada przyciąga fanów futbolu z całego świata. Ale Madryt to nie tylko piłka. Warto zobaczyć Pałac Królewski. Odwiedzający mogą tam zobaczyć egzotyczne medykamenty, miecze Cortesa i Ferdynanda Katolickiego, czy zapierający dech w piersiach salon tronowy.

Turyści często wybierają się też na Gran Via - główną ulicę Madrytu z wysokimi budynkami o ciekawej architekturze. Poza tym warto zajrzeć do katedry La Almudena. Obeikt ukończono w 1992 r. na półwiecze odkrycia Ameryki. To tylko niektóre atrakcje Madrytu. Cały Madryt można zobczyć ze 100-metrowej wieży El Faro de La Moncloa. Stolica Hiszpanii to miasto, w którym życie toczy się całą dobę. Większość lokali zamykanych jest dopiero o świcie. Ale na krótko. Rano znowu zaczyna się wszystko od początku. 

Linia lotnicza
• TANIE LOTY
WROCŁAW - MADRYT

Cena biletu (lot w obie strony)
194 PLN
Trasa podróży
Wrocław - Madryt
Termin podróży
07-14.02.2016
Bagaż podręczny
W cenie biletu
(55x40x20 cm)
Bagaż rejestrowany
Dopłata

• TANIE HOTELE - HISZPANIA - MADRYT


Loty Wrocław - Madryt za 194 PLN w obie strony. Fot.: Ryanair


Madryt. Loty z Wrocławia za 194 PLN w obie strony. Fot.: Falco / Pixabay

 

TAGI: ryanair, Wrocław, Madryt, Hiszpania, loty Hiszpania, loty Madryt, tanie loty
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook