Booking.com

Tanie loty - Islandia od 93 PLN w obie strony!!!

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Piątek, 16 Października 2015

Chcesz nietypowo spędzić Mikołajki albo Święta i Nowy Rok? Proponujemy wypad na Islandię. Bilety lotnicze można kupić już nawet za 93 złote w obie strony. Niemożliwe? Jak znaleźć tani lot? Podpowiadamy jak to zrobić.

Islandia to kraj, który warto odwiedzić. Mówią tak ci, którzy już tam byli. Dlaczego zatem z tych podpowiedzi nie skorzystać. Tym bardziej, że podróż na wyspę położoną na Oceanie Atlantyckim wydamy mniej niż 100 złotych.

• HOTELE ISLANDIA - sprawdź już teraz

Udało nam się znaleźć bilety w atrakcyjnych cenach. Za lot 4 grudnia 2015 r. na trasie Gdańsk - Reykjavik zapłacisz zaledwie 79 PLN. Powrót 7 grudnia kosztuje już 369 PLN, ale łącznie to i tak niewiele bo 448 PLN. Dodatkowo jeśli jesteś członkiem WIZZ Discount Club możesz zaszczędzić 85 PLN, czyli za podróż w obie strony zapłacisz 363 PLN.


Weekendowy wypad na Islandię to wydatek 363 PLN za lot w obie strony. Fot.: Wizz Air


Loty na Islandię. Podróż może kosztować tylko kilkadziesiąt złotych. Fot.: Wizz Air

O wiele niższą cenę za bilet z Gdańska do Reykjaviku zapłacisz jeśli planujesz dłuższy pobyt na Islandii. Wylot 11 grudnia i powrót 11 stycznia 2016 r. to wydatek zaledwie 178 PLN w obie strony. I tu także możesz zaoszczędzić 85 PLN, pod warunkiem, że jesteś członkiem WIZZ Discount Club. Wówczas cena biletu za podróż w obie strony wynosi zaledwie 93 PLN!!!

W cenie biletu jest przewóz małego bagażu podręcznego o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm.


Islandia. Loty z Polski można już kupić za 39 PLN. Fot.: Pixabay

(mm)

TAGI: Wizz Air, tanie loty, promocje lotnicze, Gdańsk Rębiechowo, Reykjavik, Islandia
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook