Booking.com

Poznaj Świat Orientu z LOT - tanie loty do Azji i na Bliski Wschód

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Środa, 30 Września 2015

Do piątku 2 października promocyjne bilety na połączenia do Tokio, Pekinu, Bejrutu i Tel Awiwu ze wszystkich miast w Polsce są dostępne w wyjątkowo niskiej cenie w specjalnej Szalonej Środzie LOT-u! Tylko do 2 października bilety na Bliski Wschód można kupić już od 479 PLN a do Azji od 1799 PLN.

W promocyjnej cenie można polecieć do Tokio – nowego azjatyckiego miasta na mapie połączeń LOT-u. Przewoźnik już od 13 stycznia będzie latał do stolicy Japonii trzy razy w tygodniu. Na pokładzie można będzie spróbować japońskiej kuchni, a w systemie rozrywki pokładowej pasażerowie będą mieli do dyspozycji japońskie filmy, seriale i muzykę!

• TANIE LOTY WARSZAWA - PEKIN od 1 899 PLN

• TANIE LOTY WARSZAWA - TEL AWIW od 479 PLN

• TANIE LOTY WARSZAWA - BEJRUT od 599 PLN

W tej samej cenie dostępne są też rejsy do drugiej azjatyckiej metropolii obsługiwanej przez LOT – Pekinu. Rejsy do miasta zwanego Bramą Orientu przewoźnik realizuje również trzy razy w tygodniu.


Trzydniowa "Szalona środa" LOT. Tym razem kierunki azjatyckie i na Bliski Wschód. Fot.: LOT

W promocyjnej cenie można kupić bilet we wszystkich trzech klasach podróży – LOT Economy Class, z nowoczesnymi, wygodnymi fotelami, indywidualnym systemem rozrywki i smacznymi posiłkami, LOT Premium Economy, która zapewnia więcej osobistej przestrzeni oraz bogate menu serwowane na porcelanowej zastawie oraz LOT Business Class, czyli indywidualny, restauracyjny serwis i fotel, który rozkłada się do zupełnie płaskiego łóżka.

Oprócz dwóch rejsów dalekodystansowych, trzydniowa promocja obejmuje również dwa bezpośrednie połaczenia z Warszawy na Bliski Wschód. Do Tel Awiwu w promocyjnej cenie polecieć można już od 479 PLN, a do Bejrutu od 599 PLN w obie strony.

Promocyjnymi cenami objęte są rejsy w pierwszym półroczu 2016 roku we wszystkich klasach podróży.

Źródło: LOT

TAGI: lot, promocje lotnicze, tanie loty, Tel Awiw, Bejrut, Pekin, Tokio
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook