Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200

Dubaj od 1620 PLN. Tanie loty [EMIRATES]

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 18 Listopada 2014


Loty do Dubaju od 1620 PLN. Fot.: Emirates

Tegoroczna przedświąteczna gorączka może wyglądać zupełnie inaczej niż zwykle dzięki trwającej promocji linii lotniczych Emirates na przeloty z Polski do Dubaju. Loty do Dubaju od 1620 PLN.

Ceny biletów na tej trasie w dwie strony rozpoczynają się od 1620 PLN. Oferta specjalna obejmuje loty od 25 listopada do 21 grudnia 2014 r.

Warszawa - Dubaj

Chociaż największe centrum handlowe na świecie – Dubai Mall – w okresie przedświątecznym tętni życiem i jest wymarzonym miejscem dla poszukiwaczy prezentów, to jednak Dubaj ma do zaoferowania w tym czasie wiele innych atrakcji. Od 10 do 17 grudnia miasto będzie gospodarzem 11. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Dubaju, które zostało ocenione przez magazyn Condé Nast Traveller jako jeden z 10. najbardziej spektakularnych festiwali tego typu na świecie. W ubiegłych latach gośćmi tego wydarzenia byli m.in. Tom Cruise, Colin Farrell, George Clooney czy Salma Hayek. Natomiast 28 listopada odbędzie się The Dubai Grand Parade, czyli prawdziwa gratka dla miłośników motoryzacji. To otwarta impreza stanowiąca niezwykły pokaz najbardziej luksusowych, a także klasycznych samochodów i motocykli na świecie, które wspólnie przejadą najbardziej rozpoznawalnymi ulicami Dubaju. Kolejna atrakcja - The Color RunTM - będzie miała miejsce już dzień później, 29 listopada. To 5-kilometrowy bieg, na starcie którego mogą stanąć wszyscy, którzy kochają aktywność fizyczną i dobrą zabawę, gdyż na mecie wszyscy zawodnicy staczają „bitwę”, w której główną broń stanowią kolorowe farby.

Promocja trwa do 30 listopada 2014 r. i dotyczy przelotów w terminie od 25 listopada do 21 grudnia 2014 r. w klasie ekonomicznej.

Źródło: Emirates

TAGI: Emirates, warszawa okęcie, Dubaj
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook