Booking.com

Lotniska » LUBLINPołożenie:
Port Lotniczy Lublin położony jest ok. 14 km na wschód od centrum miasta, w północnej części miejscowości Świdnik. Dojazd samochodem z Lublin prowadzi przez Zadębie ulicą Mełgiewską w kierunku Świdnika. Można również jechać drogą S17, a następnie zjechć z trasy w kierunku Świdnika. Od strony Chełma podróżuje się również drogą S17, a następnie przez Krępiec i Jacków dojeżdza się do lotniska.


Wyświetl większą mapę

Dojazd komunikacją publiczą:
- Lotnisko ma bezpośrednie połączenie kolejowe z centrum Lublina. Podróż pociągiem trwa 16 minut. Na trasie pociąg zatrzymuje się na trasach Świdnik Miasto i Lublin Północny. Stacja kolejowa znajduje się bezpośrednio przy terminalu pasażerskim.
- Pomiędzy centrum Lublina, a lotniskiem kursują również autobusy. Ich odjazdy i przyjazdy dostosowane są do rozkładu lotów.

LOTY Z LUBLINA

Trasa
Linia lotnicza
 
LUBLIN - BARCELONA
SMALL PLANET AIRLINES

LUBLIN - DONCASTER SHEFFILED
WIZZ AIR

LUBLIN - DUBLIN
RYANAIR

LUBLIN - EINDHOVEN
WIZZ AIR

LUBLIN - GLASGOW
WIZZ AIR

LUBLIN - LIVERPOOL
WIZZ AIR

LUBLIN - LONDYN LUTON
WIZZ AIR

LUBLIN - LONDYN STANSTED
RYANAIR

LUBLIN - OSLO TORP
WIZZ AIR

LUBLIN - SZTOKHOLM SKAVSTA
WIZZ AIR

Parking:
Lotnisko dysponuje dwoma parkingami, które mogą pomieścić 450 samochodów. Parking A (dobowy, długoterminowy) zlokalizowany jest przed wejściem do hali odlotów. Parking B (godzinowy) znajduje się przed wejściem do hali przylotów. Każdy parking posiada zatokę Szybki dowóz / Szybki odbiór (Express drop off / Express drop on) z bezpłatnym postojem do 10 minut.

Wypożyczalnie samochodów:
AVIS, EUROPCAR, HERTZ, KALINÓWKA RENT CENTER, PANEK, SIXT

Infolinia: +48 81 458 14 44

Strona internetowa: www.airport.lublin.pl

[wróć]