Booking.com

SAMOLOT BORUSSII W WARSZAWIE

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 13 Września 2016

Borussia Dortmund przyleci do Warszawy specjalnie pomalowanym samolotem. Airbus A320 linii Germanwings pojawi się na Lotnisku Chopina w samo południe we wtorek, 13 września.

Borussia Dortmund przyleci do Polski na mecz Ligi Mistrzów z Legią Warszawa na pokładzie Airbusa A320 linii Eurowings w specjalnym malowaniu w barwach klubowych, czyli czarno - żółtych.

Dokładnie dwa miesiące przed meczem w Warszawie, Borussia po raz pierwszy poleciała Airbusem Eurowings w specjalnym malowaniu do Salzburga na obóz treningowy w Bad Ragaz w Szwajcarii.

Podczas projektowania samolotu, celem nietypowego sponsoringu było wyjście poza zwykłe umieszczenie logo na ogonie samolotu. Dlatego niemieckie linie lotnicze opracowały kreatywne rozwiązanie, które wyznacza nowe standardy we współprojektowaniu i pozwala Borussii Dortmund prezentować się w niezwykły sposób w całej Europie. Na pomalowanie samolotu wykorzystano 250 kg farby. Nad projektem przez 9 dni czuwał zespół projektantów, grafików, specjalistów od koloru, techników lotniczych, malarzy i inżynierów.


Specjalny samolot Eurowings w barwach Borussii Dortmund. Fot.: Eurowings

 

Źródło: Eurowings

TAGI: Eurowings, Borussia, Dortmund, Airbus, A320
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook