Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


MIKOŁAJ NA SAMOLOCIE. ZRÓB ZDJĘCIE, WYGRASZ NAGRODY

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 01 Grudnia 2015

Linie Air Berlin mają bożonarodzeniowy samolot. Już po raz piąty świąteczny Airbus wozi pasażerów i wita ich wesołym "hello". Jeśli uda Ci się go sfotografować masz szanę na nagrodę od przewoźnika. Co trzeba zrobić by zdobyć upominek?

W tym roku lot świąteczną wersją samolotu Airbus A320 jest wyjątkowy ze względu na współpracę airberlin z Lindt, szwajcarskim producentem słodyczy. Dotychczas Lindt był obecny na pokładzie samolotów airberlin w postaci czekoladowych serduszek, teraz Mikołaj z kolekcji HELLO Lindt’a będzie przemieszczał się po świecie wraz z pasażerami linii airberlin.

Mikołajowy motyw z kolekcji HELLO mierzy 3,10 x 3,5 m i zdobi przednią część samolotu z obu stron. Zgodnie z hasłem "Flying home for Christmas" (Lecę do domu na Święta) w najbliższych tygodniach do oferty airberlin wrócą świąteczne akcje, jak na przykład konkurs dla spotterów w mediach społecznościowych.

 

  

Osoba, która sfotografuje świąteczny samolot airberlin, a zdjęcie – oznaczone hashtagiem #flyinghomeforchristmas – umieści w kanałach społecznościowych linii airberlin, ma szansę wygrać bon upominkowy na bilet lotniczy. Aby śledzić trasę bożonarodzeniowego samolotu, wejdź na stronę airberlin.com/christmasplane

FAKTY NA TEMAT ŚWIĄTECZNEGO SAMOLOTU AIRBERLIN

♥ model: Airbus A320
♥ nr rej.: D-ABNM
♥ we flocie airberlin od: 11/2015
♥ pierwszy lot jako samolot bożonarodzeniowy airberlin:
    - 26.11.2015
    - kapitan: Stefan Friemel
    - trasa: Düsseldorf-Berlin-Helsinki-Berlin-Monachium
♥ liczba miejsc siedzących: 180
♥ zasięg: 5500 km

Świąteczne serduszka w wersji limitowanej:

♥ nakład: 1,2 mln
♥ wydawane: na wszystkich trasach krótko- i średniodystansowych oraz w klasie biznes
♥ masa: 20g
♥ wzór: 5 motywów w 3 kolorach
♥ producent: Lindt

Serwis na pokładzie:

♥ bezpłatne grzane wino
    - do 26.12.2015 od godz. 16
    - gdzie: podczas wszystkich lotów liniami airberlin na terenie Niemiec oraz podczas wszystkich lotów pomiędzy Niemcami a Austrią lub Szwajcarią
♥ pierniczki „Aachener Printe” rozdawane w ramach bezpłatnej słodkiej przekąski na wszystkich trasach krótko- i średniodystansowych trwających do 4 godzin
♥ świąteczne ekskluzywne menu prosto z restauracji „Sansibar” z wyspy Sylt
    - pierś z kaczki w sosie pomarańczowym z pieczonym jabłkiem nadziewanym na zimowy sposób migdałami i rodzynkami. Do tego malutkie knedle ziemniaczane z klarowanym masłem i czerwoną kapustą z jabłkiem (11,90 euro – danie dostępne podczas lotów trwających co najmniej 60 min.).

Bezpłatny przewóz choinki:

♥ na wszystkich trasach międzynarodowych
♥ wytyczne dotyczące drzewka: maks. 2 m, zabezpieczone siatką transportową
♥ zgłoszenie choinki do transportu: do 48 godzin przed odlotem w Centrum Obsługi Klienta (Service Center) airberlin pod numerem: 00800 49 11 386 (bezpłatnie dla telefonów stacjonarnych)

Źródło: airberlin

TAGI: Air Berlin, Airbus, A320
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook