Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200

MIKOŁAJ NA SAMOLOCIE. ZRÓB ZDJĘCIE, WYGRASZ NAGRODY

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 01 Grudnia 2015

Linie Air Berlin mają bożonarodzeniowy samolot. Już po raz piąty świąteczny Airbus wozi pasażerów i wita ich wesołym "hello". Jeśli uda Ci się go sfotografować masz szanę na nagrodę od przewoźnika. Co trzeba zrobić by zdobyć upominek?

W tym roku lot świąteczną wersją samolotu Airbus A320 jest wyjątkowy ze względu na współpracę airberlin z Lindt, szwajcarskim producentem słodyczy. Dotychczas Lindt był obecny na pokładzie samolotów airberlin w postaci czekoladowych serduszek, teraz Mikołaj z kolekcji HELLO Lindt’a będzie przemieszczał się po świecie wraz z pasażerami linii airberlin.

Mikołajowy motyw z kolekcji HELLO mierzy 3,10 x 3,5 m i zdobi przednią część samolotu z obu stron. Zgodnie z hasłem "Flying home for Christmas" (Lecę do domu na Święta) w najbliższych tygodniach do oferty airberlin wrócą świąteczne akcje, jak na przykład konkurs dla spotterów w mediach społecznościowych.

 

  

Osoba, która sfotografuje świąteczny samolot airberlin, a zdjęcie – oznaczone hashtagiem #flyinghomeforchristmas – umieści w kanałach społecznościowych linii airberlin, ma szansę wygrać bon upominkowy na bilet lotniczy. Aby śledzić trasę bożonarodzeniowego samolotu, wejdź na stronę airberlin.com/christmasplane

FAKTY NA TEMAT ŚWIĄTECZNEGO SAMOLOTU AIRBERLIN

♥ model: Airbus A320
♥ nr rej.: D-ABNM
♥ we flocie airberlin od: 11/2015
♥ pierwszy lot jako samolot bożonarodzeniowy airberlin:
    - 26.11.2015
    - kapitan: Stefan Friemel
    - trasa: Düsseldorf-Berlin-Helsinki-Berlin-Monachium
♥ liczba miejsc siedzących: 180
♥ zasięg: 5500 km

Świąteczne serduszka w wersji limitowanej:

♥ nakład: 1,2 mln
♥ wydawane: na wszystkich trasach krótko- i średniodystansowych oraz w klasie biznes
♥ masa: 20g
♥ wzór: 5 motywów w 3 kolorach
♥ producent: Lindt

Serwis na pokładzie:

♥ bezpłatne grzane wino
    - do 26.12.2015 od godz. 16
    - gdzie: podczas wszystkich lotów liniami airberlin na terenie Niemiec oraz podczas wszystkich lotów pomiędzy Niemcami a Austrią lub Szwajcarią
♥ pierniczki „Aachener Printe” rozdawane w ramach bezpłatnej słodkiej przekąski na wszystkich trasach krótko- i średniodystansowych trwających do 4 godzin
♥ świąteczne ekskluzywne menu prosto z restauracji „Sansibar” z wyspy Sylt
    - pierś z kaczki w sosie pomarańczowym z pieczonym jabłkiem nadziewanym na zimowy sposób migdałami i rodzynkami. Do tego malutkie knedle ziemniaczane z klarowanym masłem i czerwoną kapustą z jabłkiem (11,90 euro – danie dostępne podczas lotów trwających co najmniej 60 min.).

Bezpłatny przewóz choinki:

♥ na wszystkich trasach międzynarodowych
♥ wytyczne dotyczące drzewka: maks. 2 m, zabezpieczone siatką transportową
♥ zgłoszenie choinki do transportu: do 48 godzin przed odlotem w Centrum Obsługi Klienta (Service Center) airberlin pod numerem: 00800 49 11 386 (bezpłatnie dla telefonów stacjonarnych)

Źródło: airberlin

TAGI: Air Berlin, Airbus, A320
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook