Booking.com

REKORDOWO PRACOWITY DZIEŃ DLA EASYJET

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 10 Września 2015

Piątek, 4 września 2015 r. przeszedł do historii linii easyJet. Przewoźnik odnotował rekordową ilość lotów wykonanych w ciągu jednego dnia – 1 544 połączenia. Na pokłady samolotów easyJet wsiadło ponad 235 600 pasażerów.

Szczyt ruchu związany był z zakończeniem wakacji i popularnością oferty easyJet wśród pasażerów biznesowych. Klienci biznesowi stanowią około 20 proc. pasażerów przewoźnika.

- Jest nam niezmiernie miło, że tak wielu pasażerów zaufało właśnie nam planując swój powrót z wakacji i pierwsze podróże biznesowe po urlopie. easyJet rozwija się dzięki podróżnym, którzy chętnie korzystają z szerokiej oferty destynacji easyJet, cenią nasze niskie ceny, miłą obsługę oraz atrakcyjną ofertę biznesową. W ubiegłym miesiącu nasze usługi wybrało o około 6,8 proc. więcej osób niż w sierpniu ubiegłego roku – skomentowała Sophie Dekkers, dyrektor easyJet na region Wielkiej Brytanii.


Ponad 1,5 tys. lotów dziennie wykonują samoloty easyJet. Fot.: easyJet

- Staramy się, żeby podróżowanie z easyJet było tak proste, jak to tylko możliwe. Nasi pasażerowie mogą skorzystać z różnorodnych udogodnień jak m.in. możliwość odprawy na 30 dni przed odlotem, czy aktualizowane w czasie rzeczywistym informacje o lotach dostępne w usłudze Flight Tracker. Dbając o wygodę pasażerów wprowadziliśmy również mobilne karty pokładowe, które cieszą się dużą popularnością – to rozwiązanie wybiera ponad 10 proc. pasażerów – dodała Dekkers.

Źródło: easyJet

TAGI: easyJet
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook