Booking.com

POBIEGNIJ PO INSTYTUCIE LOTNICTWA

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 08 Września 2015

Jesteś fanem lotnictwa i biegania? Możesz połączyć te pasje i wystartować w II biegu Instytutu Lotnictwa w Warszawie. Trasa biegu wytyczona będzie po zamkniętych na co dzień dla zwiedzających terenach Instytutu Lotnictwa.

II bieg Instytutu Lotnictwa odbędzie się 11 października w Warszawie. Zawodnicy rywalizować będą  na dystansie 5 km.

- Cieszymy się, że po raz drugi będziemy gościć biegaczy na naszym terenie – mówi Karol Ziemiński z Instytutu Lotnictwa. – Pierwsza edycja Biegu okazała się sporym sukcesem. Odwiedziło nas wtedy ponad trzystu biegaczy wraz z osobami towarzyszącymi, którzy walczyli o jak najlepsze czasy na dystansie 5 km.


II bieg Instytutu Lotnictwa odbędzie się 11 października 2015 r. Fot.: Instytut Lotnictwa

Wzorem ubiegłego roku wszyscy zawodnicy, którzy wystartują w biegu otrzymają pamiątkowe koszulki, a na mecie okazałe medale. Podczas imprezy nie zabraknie również biegów dla najmłodszych dla których przygotowana zostanie trasa o długości ok. 200 metrów.


I bieg Instytutu Lotnictwa w Warszawie. Fot.: Instytut Lotnictwa

Bieg Instytutu Lotnictwa to jedyna okazja, żeby pobiegać po nietypowej trasie wzdłuż której znajdują się zabytkowe samoloty. - Cieszymy się, że nasz bieg jest jedynym takim rozgrywanym w Polsce, to też okazja żeby rywalizować na trasie wzdłuż historycznych samolotów oraz największego w Polsce tunelu aerodynamicznego. Dodatkową atrakcją dla biegaczy będzie możliwość oglądania z bliska lądujących i startujących samolotów z pobliskiego lotniska Chopina – dodają organizatorzy.


I bieg Instytutu Lotnictwa w Warszawie. Fot.: Instytut Lotnictwa

Na II Bieg Instytutu Lotnictwa można zapisywać się za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie www.bieginstytutulotnictwa.pl. Dodatkowe informacje znajdują się również na www.facebook.com/BiegInstytutuLotnictwa

Źródło: Instytut Lotnictwa / Inessport

TAGI: warszawa okęcie, bieg, Instytut Lotnictwa
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook