europa2 Image Banner 750 x 100
Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200

Wiadomości z Polski

Kanał RSS: Wiadomości z Polski
Piątek, 15 Września 2017
Koniec nocnych lotów w Warszawie?

Urząd Lotnictwa Cywilnego zdecyduje czy wprowadzony zostanie nocny zakaz lotów na Lotnisku Chopina w Warszawie. Z takim wnioskiem do Urzędu zwrócił zarządca portu Przedsiębiorstwo „Porty Lotnicze”.

czytaj więcej »
Niedziela, 30 Lipca 2017
Interparking zajmie się parkingami na lotnisku w Gdańsku

Jeden z największych operatorów parkingowych w Europie przez kolejne lata będzie zarządzał parkingami na gdańskim lotnisku.

czytaj więcej »
Środa, 17 Maja 2017
14 milionów pasażerów Ryanair w Krakowie

Ryanair świętował w Krakowie przewiezienie 14 milionów pasażerów od 2005 roku. Był tort i upominki dla jubileuszowego podróżnego.

czytaj więcej »
Czwartek, 23 Marca 2017
PolskiBus i PKS Polonus łączą siły! 23 nowe trasy

PolskiBus rozpoczyna współpracę z PKS Polonus. W ofercie znajdą 23. nowe trasy, w tym 5 międzynarodowych. Oferta zostanie wzbogacona o 66 do których nie docierał PolskiBus.

czytaj więcej »
Poniedziałek, 13 Marca 2017
PolskiBus i ModlinBus łączą siły na trasie Warszawa - Lotnisko Modlin

Pasażerowie Polskiego Busa mogą kupować bilety na nowe połączenie z Warszawy na Lotnisko Modlin. Firma rozpoczęła współpracę z ModlinBusem i sprzedaje bilety na tę trasę na swojej stronie internetowej.

czytaj więcej »
Wtorek, 28 Lutego 2017
Emirates szukają pilotów w Polsce

Linie Emirates organizują Dni Otwarte w Warszawie dla doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych pilotów zawodowych. Po rekrutacji mają zasilić szeregi linii i latać na jednej z ponad 150 tras na całym świecie.

czytaj więcej »
Piątek, 03 Lutego 2017
SprintAir nawiązał współpracę z VizionAirem

Linia lotnicza SprintAir podpisała umowę o współpracy z belgijską firmą VizionAir. Dla polskiego przewoźnika współpraca ta oznacza otwarcie dwóch nowych baz w Europie. Na podstawie zawartego porozumienia samoloty SprintAira będą stale dostępne dla klientów lotów czarterowych z belgijskiego lotniska Liege oraz włoskiego portu Bergamo. 

czytaj więcej »
Czwartek, 02 Lutego 2017
LOT zamawia większe Dreamlinery

W 2018 roku do floty Polskich Linii Lotniczych LOT dołączą większe Dreamlinery. Boeing 787-9 jest dłuższą i bardziej efektywną wersją obecnie posiadanych maszyn. Samolot zabiera też więcej pasażerów.

czytaj więcej »
Czwartek, 08 Grudnia 2016
Zmiana organizacji ruchu na Lotnisku Chopina

Lotnisko Chopina wprowadza nową organizację ruchu na jezdniach przed halą odlotów. Dzięki zmianie zwiększa się liczba miejsc postojowych, a pasażerowie przyjeżdżający na lotnisko prywatnym samochodem mają łatwiejszy dostęp do terminala.

czytaj więcej »
Środa, 23 Listopada 2016
Europejski Certyfikat dla Lotniska Chopina

Porty Lotnicze zakończyły proces konwersji certyfikatu Lotniska Chopina w Warszawie. W poniedziałek prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego podpisał nowy certyfikat unijny dla portu.

czytaj więcej »
Wtorek, 01 Listopada 2016
Airbus A330 Travel Service w bazie w Warszawie

Airbus A330 ma bazę na Lotnisku Chopina w Warszawie. Samolot w barwach czarterowej linii lotniczej Travel Service będzie wykonywał rejsy czarterowe na trasach międzykontynentalnych. Wiemy gdzie polecą nim pasażerowie biura podróży Itaka.

czytaj więcej »
Czwartek, 27 Października 2016
Pierwsza w Polsce Costa Coffee Fresco na Lotnisku Chopina

Na Lotnisku Chopina, w hali odlotów w strefie Schengen, został otwarty pierwszy w Polsce lokal Costa Coffee Fresco. Na gości lotniska czeka nowa oferta śniadaniowo-lunchowa uzupełniona kawą.

czytaj więcej »
Sobota, 22 Października 2016
Ryanair szuka pilotów i personelu pokładowego w Polsce

Tanie linie lotnicze Ryanair ogłaszają nabór na pilotów i personel pokładowy. Spotkania rekrutacyjne odbędą się w polskich miastach. Może chcesz dołączyć do ekipy irlandzkiego przewoźnika?

czytaj więcej »
Poniedziałek, 04 Lipca 2016
Uwaga pasażerowie! Zmiany na Lotnisku Chopina w Warszawie

Lotnisko Chopina wprowadza zmiany, które mogą spowodować utrudnienia dla pasażerów. Na lotnisku lepiej pojawić się wcześniej. Największe kłopoty mogą być 8 i 9 lipca 2016 r.

czytaj więcej »
Wtorek, 10 Maja 2016
Lotnisko w Modlinie sięga po pasażerów z Ukrainy

Lotnisko Warszawa/Modlin nawiązało współpracę z ukraińsko-polskim konsorcjum firm ADEuroTrans oraz ODRI, które realizuje połączenia autobusowe z Ukrainą.

czytaj więcej »
Czwartek, 10 Marca 2016
Skrzydła sukcesu Lotniska Chopina przyznane

Lotnisko Chopina w Warszawie po raz 10. nagrodziło swoich partnerów. Nagrody przyznano za największe sukcesy w 2015 r. Zwycięzcami są linie lotnicze Wizz Air, Sprint Air, Air France i UPS Airlines.

czytaj więcej »
Czwartek, 10 Marca 2016
Już 6 mln pasażerów skorzystało z lotniska w Modlinie

W Modlinie odprawiony został pasażer numer 6 milionów. Tylu podróżnych lotnisko obsłużyło od 15 lipca 2012 r., czyli od momentu rozpoczęcia operacji. Tylko w tym roku port odprawił pół miliona osób.

czytaj więcej »
Czwartek, 03 Marca 2016
10 lat bazy Wizz Air w Gdańsku

Tanie linie lotnicze Wizz Air świętują 10 lat bazy na lotnisku w Gdańsku. Zaczynali od jednego samolotu, obecnie stacjonuje tam pięć maszyn, a pracuje ponad 200 osób. Gdańsk był trzecią bazą Wizz Air w Polsce.

czytaj więcej »
Czwartek, 04 Lutego 2016
Największe lotniska w Polsce zaczynają rok na plusie

Kraków, Wrocław i Warszawa rozpoczęły 2016 r. od wzrostów w ruchu pasażerskim. Lotnisko Chopina uznało styczeń za rekordowy. Jak wypadły inne lotniska? Lublin daleko w przodzie.

czytaj więcej »
Środa, 03 Lutego 2016
Ryanair otwiera w Polsce laboratorium podróży

Ryanair zapowiedział we Wrocławiu otwarcie swojego Laboratorium Podróży Travel Labs Polska. Travel Labs Polska zlokalizowane będzie w centrum Wroclawia i rozpocznie działalność w maju 2016 r. Pracę znajdzie tam 120 osób.

czytaj więcej »
Strony: [1]  2  3  >  >>