szalona sroda Image Banner 728 x 90


Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 

Wiadomości z Polski

Kanał RSS: Wiadomości z Polski
Czwartek, 23 Marca 2017
PolskiBus i PKS Polonus łączą siły! 23 nowe trasy

PolskiBus rozpoczyna współpracę z PKS Polonus. W ofercie znajdą 23. nowe trasy, w tym 5 międzynarodowych. Oferta zostanie wzbogacona o 66 do których nie docierał PolskiBus.

czytaj więcej »
Poniedziałek, 13 Marca 2017
PolskiBus i ModlinBus łączą siły na trasie Warszawa - Lotnisko Modlin

Pasażerowie Polskiego Busa mogą kupować bilety na nowe połączenie z Warszawy na Lotnisko Modlin. Firma rozpoczęła współpracę z ModlinBusem i sprzedaje bilety na tę trasę na swojej stronie internetowej.

czytaj więcej »
Wtorek, 28 Lutego 2017
Emirates szukają pilotów w Polsce

Linie Emirates organizują Dni Otwarte w Warszawie dla doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych pilotów zawodowych. Po rekrutacji mają zasilić szeregi linii i latać na jednej z ponad 150 tras na całym świecie.

czytaj więcej »
Piątek, 03 Lutego 2017
SprintAir nawiązał współpracę z VizionAirem

Linia lotnicza SprintAir podpisała umowę o współpracy z belgijską firmą VizionAir. Dla polskiego przewoźnika współpraca ta oznacza otwarcie dwóch nowych baz w Europie. Na podstawie zawartego porozumienia samoloty SprintAira będą stale dostępne dla klientów lotów czarterowych z belgijskiego lotniska Liege oraz włoskiego portu Bergamo. 

czytaj więcej »
Czwartek, 02 Lutego 2017
LOT zamawia większe Dreamlinery

W 2018 roku do floty Polskich Linii Lotniczych LOT dołączą większe Dreamlinery. Boeing 787-9 jest dłuższą i bardziej efektywną wersją obecnie posiadanych maszyn. Samolot zabiera też więcej pasażerów.

czytaj więcej »
Czwartek, 08 Grudnia 2016
Zmiana organizacji ruchu na Lotnisku Chopina

Lotnisko Chopina wprowadza nową organizację ruchu na jezdniach przed halą odlotów. Dzięki zmianie zwiększa się liczba miejsc postojowych, a pasażerowie przyjeżdżający na lotnisko prywatnym samochodem mają łatwiejszy dostęp do terminala.

czytaj więcej »
Środa, 23 Listopada 2016
Europejski Certyfikat dla Lotniska Chopina

Porty Lotnicze zakończyły proces konwersji certyfikatu Lotniska Chopina w Warszawie. W poniedziałek prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego podpisał nowy certyfikat unijny dla portu.

czytaj więcej »
Wtorek, 01 Listopada 2016
Airbus A330 Travel Service w bazie w Warszawie

Airbus A330 ma bazę na Lotnisku Chopina w Warszawie. Samolot w barwach czarterowej linii lotniczej Travel Service będzie wykonywał rejsy czarterowe na trasach międzykontynentalnych. Wiemy gdzie polecą nim pasażerowie biura podróży Itaka.

czytaj więcej »
Czwartek, 27 Października 2016
Pierwsza w Polsce Costa Coffee Fresco na Lotnisku Chopina

Na Lotnisku Chopina, w hali odlotów w strefie Schengen, został otwarty pierwszy w Polsce lokal Costa Coffee Fresco. Na gości lotniska czeka nowa oferta śniadaniowo-lunchowa uzupełniona kawą.

czytaj więcej »
Sobota, 22 Października 2016
Ryanair szuka pilotów i personelu pokładowego w Polsce

Tanie linie lotnicze Ryanair ogłaszają nabór na pilotów i personel pokładowy. Spotkania rekrutacyjne odbędą się w polskich miastach. Może chcesz dołączyć do ekipy irlandzkiego przewoźnika?

czytaj więcej »
Poniedziałek, 04 Lipca 2016
Uwaga pasażerowie! Zmiany na Lotnisku Chopina w Warszawie

Lotnisko Chopina wprowadza zmiany, które mogą spowodować utrudnienia dla pasażerów. Na lotnisku lepiej pojawić się wcześniej. Największe kłopoty mogą być 8 i 9 lipca 2016 r.

czytaj więcej »
Wtorek, 10 Maja 2016
Lotnisko w Modlinie sięga po pasażerów z Ukrainy

Lotnisko Warszawa/Modlin nawiązało współpracę z ukraińsko-polskim konsorcjum firm ADEuroTrans oraz ODRI, które realizuje połączenia autobusowe z Ukrainą.

czytaj więcej »
Czwartek, 10 Marca 2016
Skrzydła sukcesu Lotniska Chopina przyznane

Lotnisko Chopina w Warszawie po raz 10. nagrodziło swoich partnerów. Nagrody przyznano za największe sukcesy w 2015 r. Zwycięzcami są linie lotnicze Wizz Air, Sprint Air, Air France i UPS Airlines.

czytaj więcej »
Czwartek, 10 Marca 2016
Już 6 mln pasażerów skorzystało z lotniska w Modlinie

W Modlinie odprawiony został pasażer numer 6 milionów. Tylu podróżnych lotnisko obsłużyło od 15 lipca 2012 r., czyli od momentu rozpoczęcia operacji. Tylko w tym roku port odprawił pół miliona osób.

czytaj więcej »
Czwartek, 03 Marca 2016
10 lat bazy Wizz Air w Gdańsku

Tanie linie lotnicze Wizz Air świętują 10 lat bazy na lotnisku w Gdańsku. Zaczynali od jednego samolotu, obecnie stacjonuje tam pięć maszyn, a pracuje ponad 200 osób. Gdańsk był trzecią bazą Wizz Air w Polsce.

czytaj więcej »
Czwartek, 04 Lutego 2016
Największe lotniska w Polsce zaczynają rok na plusie

Kraków, Wrocław i Warszawa rozpoczęły 2016 r. od wzrostów w ruchu pasażerskim. Lotnisko Chopina uznało styczeń za rekordowy. Jak wypadły inne lotniska? Lublin daleko w przodzie.

czytaj więcej »
Środa, 03 Lutego 2016
Ryanair otwiera w Polsce laboratorium podróży

Ryanair zapowiedział we Wrocławiu otwarcie swojego Laboratorium Podróży Travel Labs Polska. Travel Labs Polska zlokalizowane będzie w centrum Wroclawia i rozpocznie działalność w maju 2016 r. Pracę znajdzie tam 120 osób.

czytaj więcej »
Niedziela, 31 Stycznia 2016
LOT ma nowy zarząd

Rafał Milczarski został nowym prezesem PLL LOT. Do zarządu wszedł również Borys Buta. Ze stanowiskami pożegnali się Marcin Celejewski oraz Monika Kiełtyka-Michna.

czytaj więcej »
Środa, 20 Stycznia 2016
Wizz Air przewiozi coraz więcej pasażerów w Polsce

O 30 procent zwiększyła się liczba pasażerów Wizz Air w 2015 r. w porównaniu z rokiem poprzednim na trasach z i do Polski. W tym roku tani przewoźnik chce znowu pobić rekord. Dlatego samolotów i połączeń będzie więcej.

czytaj więcej »
Środa, 20 Stycznia 2016
Latem z Wrocławia na Gran Canarię

Piąta czarterowa nowość z wrocławskiego lotniska na lato 2016. Połączenie na Gran Canarię wystartuje 14 czerwca. Wcześniej ogłoszono uruchomienie lotów czarterowych do Hiszpanii i Grecji.

czytaj więcej »
Strony: [1]  2  3  >  >>