Booking.com

Na lotnisku w Krakowie można samodzielnie drukować

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 25 Stycznia 2018

Samoobsługowe stanowisko do drukowania uruchomiono na lotnisku w Krakowie. To pierwsze takie urządzenie w portach lotniczych w Polsce. Do drukowania wystarczy e-mail lub aplikacja.

Do tej pory dzięki współpracy ZECCER oraz ARCUS S.A. i Kyocera Document Solutions usługa szybkiego drukowania była dostępna w wielu miastach, w punktach takich jak: sklepy, galerie handlowe, uczelnie, akademiki czy centra handlowe. Teraz Kraków jest pierwszym lotniskiem w Polsce, który może zaoferować taką usługę.

Osoby zainteresowane wydrukiem, mogą wysłać dokumenty załączone w wiadomości e-mail na adres drukarki, a system zajmuje się pozostałymi elementami procesu. Wydruk można również zlecić za pomocą darmowej aplikacji pobieranej na urządzenie mobilne (Android i iOS) lub ze strony zeccer.pl. Wydruk jest bezpieczny, cały proces przesyłania dokumentów z telefonu do drukarki jest szyfrowany, a pliki usuwane po wydrukowaniu. Za wydruki można zapłacić: kartą płatniczą lub kredytową, płatnościami on-line, SMS-em czy Blik-iem.

Na krakowskim lotnisku, użytkownicy rozwiązania oferowanego przez ZECCER drukują na urządzeniu KYOCERA ECOSYS P3045DN. Znajduje się ono w Punkcie Informacji Lotniskowej na hali odlotów.


Samoobsługowe stanowisko do drukowania na lotnisku w Krakowie. Fot.: Paweł Grabczak / Art-Media

Źródło: Art-Media

TAGI: Kraków
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook