Booking.com

14 milionów pasażerów Ryanair w Krakowie

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Środa, 17 Maja 2017

Ryanair świętował w Krakowie przewiezienie 14 milionów pasażerów od 2005 roku. Był tort i upominki dla jubileuszowego podróżnego.

14-milionową pasażerką Ryanaira w Krakowie była Pani Lidia Telesz, która wraz z przyjaciółmi podróżowała z Krakowa do Walencji. Połączenie do Walencji jest jednym z nowych połączeń w sezonie letnim z ponad 50 połączeń irlandzkiego przewoźnika w ramach siatki połączeń z Krakowa. W tym roku na lotnisku w Krakowie Ryanair obsłuży 2,8 miliona pasażerów.

Pani Lidia od linii lotniczej Ryanair otrzymała dwa bilety na podróż z Krakowa oraz pamiątkowy upominek od Kraków Airport – markową podręczną walizkę. Dodatkowo wszyscy pasażerowie rejsu inauguracyjnego z Krakowa do Walencji poczęstowani zostali pysznym tortem.


14 mln pasażerów Ryanair w Krakowie. Fot.: Kraków Airport

- Dzięki rozwijającej się współpracy z bazowym przewoźnikiem Ryanair obsługujemy dzisiaj już 14 milionowego pasażera tego przewoźnika. Cieszę się, że Pani Lidia zaczyna realizację jednego ze swoich pomysłów na podróż od lotu do Walencji – jednego z 7 nowych połączeń naszego bazowego przewoźnika - powiedział Radosław Włoszek, Prezes Kraków Airport.

Źródło: Ryanair

TAGI: ryanair, Kraków, Walencja, pasażer
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook