Booking.com

PolskiBus i PKS Polonus łączą siły! 23 nowe trasy

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 23 Marca 2017

PolskiBus rozpoczyna współpracę z PKS Polonus. W ofercie znajdą 23. nowe trasy, w tym 5 międzynarodowych. Oferta zostanie wzbogacona o 66 do których nie docierał PolskiBus.

Od 23 marca 2017 roku pasażerowie mają do dyspozycji 100 miast z krajowej oferty Polonusa, w tym pięć z zagranicznego rozkładu jazdy – Lwów, Drohobycz, Truskawiec, Stryj i Kaliningrad.

Pasażerowie będą mieli możliwość podróży z Warszawy i Lublina do Lwowa, w ramach 5 połączeń dziennie! Nowe trasy wystartują 1 kwietnia.

Lwów to aktualnie jeden z najbardziej rozchwytywanych kierunków podróży wśród polskich turystów! Dzięki wzmocnionej ofercie na platformie przewoźnika PolskiBus.com podróżni zyskają 5 dodatkowych, codziennych połączeń do tego miasta. Połączenia do Lwowa będą obsługiwane przez autokary PKS Polonus we współpracy ze sprawdzonym i wiarygodnym ukraińskim partnerem, East West Eurolines (ATP Lwów). Nowością w ofercie są również dwie linie łączące Kaliningrad z Warszawą i Gdańskiem. Połączenia do Kaliningradu będą obsługiwaną przez partnerską firmę PKS Polonus: KonigAvto.


PolskiBus i PKS Polonus rozpoczynają współpracę. Fot.: PolskiBus

W ramach nowych 23 linii, oferta platformy Polskibus.com zostanie wzbogacona o 66 lokalizacji w całej Polsce. Podróżni będą mogli wybrać się do wyjątkowych miejscowości turystycznych, takich jak: Piwniczna-Zdrój, Stary Sącz, Szklarska Poręba, Olsztyn, Ruciane-Nida czy Kudowa-Zdrój oraz wielu innych miast, jak: Grudziądz, Inowrocław, Sochaczew, Kozienice, Kłodzko, Zwoleń, Iłża, Przasnysz, Płońsk, Starachowice, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Gołdap, Duszniki-Zdrój, Cieplice Śląskie-Zdrój czy Rypin.

Zdecydowana większość połączeń krajowych będzie realizowana przez autokary marki Scania z floty PKS Polonus.

Źródło: PolskiBus

TAGI: Polskibus, PKS Polonus, Lwów, Kaliningrad, Drohobycz, Truskawiec, Stryj
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook