Booking.com

Emirates szukają pilotów w Polsce

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 28 Lutego 2017

Linie Emirates organizują Dni Otwarte w Warszawie dla doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych pilotów zawodowych. Po rekrutacji mają zasilić szeregi linii i latać na jednej z ponad 150 tras na całym świecie.

Spotkania informacyjne odbędą się 17 marca o godzinie 10:00 i 14:00 oraz 18 marca o 10:00 w hotelu Sheraton w Warszawie (ul. Bolesława Prusa 2). Zainteresowane osoby mogą przyjść na jedno z nich bez konieczności uprzedniej rejestracji.

Linie Emirates zaproszą wybranych kandydatów na wstępną rozmowę kwalifikacyjną i test kompetencyjny, które przeprowadzane są drogą elektroniczną. Dzięki temu można wziąć udział w rekrutacji o dowolnej porze, nie wychodząc z domu.

Osoby, które nie będą mogły przyjść na Dni Otwarte, a chciałyby pracować w liniach Emirates, mogą również wysłać swoje zgłoszenie przez Internet. Wszyscy kandydaci otrzymają natychmiastowe potwierdzenie przyjęcia aplikacji.

Piloci Emirates otrzymują atrakcyjne, wolne od podatku wynagrodzenie, ubezpieczenie zdrowotne i pakiet stomatologiczny, coroczny płatny urlop oraz zakwaterowanie w Dubaju. Ponadto pierwsi oficerowie mogą liczyć na dość szybki awans na kapitana.

Więcej informacji na temat procesu rekrutacji i kryteriów wyboru znajduje się na stronie: www.emirates.com/pilots.


Linie Emirates szukają w Polsce pilotów. Fot.: Emirates

 

Źródło: Emirates

TAGI: Emirates, Dubaj, pilot
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook