Booking.com

Pierwsza w Polsce Costa Coffee Fresco na Lotnisku Chopina

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 27 Października 2016

Na Lotnisku Chopina, w hali odlotów w strefie Schengen, został otwarty pierwszy w Polsce lokal Costa Coffee Fresco. Na gości lotniska czeka nowa oferta śniadaniowo-lunchowa uzupełniona kawą.

Nowy lokal jest raczej barem sałatowym ze zdrową żywnością niż typową kawiarnią. W menu jest 20 nowych propozycji, w tym blisko połowa z nich jest skierowana do wegetarian.

W ofercie Costa Coffee Fresco każdy podróżny znajdzie coś dla siebie, niezależnie od pory dnia. Na śniadanie można wybrać przygotowane na miejscu owsianki w różnych smakach lub naturalne jogurty – z musli i owocowym puree oraz z nasionami chia i owocami goi. Na pasażerów czekają również kanapki na razowym pieczywie lub bagietce w pięciu rodzajach do wyboru. Kanapki są dostępne w wersji mięsnej i wegetariańskiej.

Podróżującym w porze lunchowej Costa Coffee Fresco poleca wegetariańską zupę, wrap z sezonowymi warzywami, kanapkę Pulled Pork oraz świeże sałatki. Wyróżnikiem nowego menu są też zdrowe i naturalne napoje. Wśród nowości – świeżo wyciskane soki i koktajle warzywno-owocowe.

Na Lotnisku Chopina działają cztery lokale Costa Coffee – jeden w strefie ogólnodostępnej na poziomie przylotów, jeden w strefie Non Schengen i dwa – Costa Coffee i Costa Coffee Fresco – w strefie Schengen.


Pierwszy w Polsce lokal Costa Coffee Fresco na Lotnisku Chopina w Warszawie. Fot.: Piotr Rudzki/Lotnisko Chopina

 


Pierwszy w Polsce lokal Costa Coffee Fresco na Lotnisku Chopina w Warszawie. Fot.: Piotr Rudzki/Lotnisko Chopina

Źródło: Lotnisko Chopina w Warszawie

TAGI: Warszawa, warszawa okęcie, Lotnisko Chopina, Costa Coffee, Costa Coffee Fresco
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook