Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200

Latem z Wrocławia na Gran Canarię

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Środa, 20 Stycznia 2016

Piąta czarterowa nowość z wrocławskiego lotniska na lato 2016. Połączenie na Gran Canarię wystartuje 14 czerwca. Wcześniej ogłoszono uruchomienie lotów czarterowych do Hiszpanii i Grecji.

Ogłoszone wcześniej nowości to hiszpańskie Alicante i Barcelona (El Prat) oraz dwie greckie wyspy Thassos i Lefkada.

– Cieszy nas, że oferta czarterowa wzbogaca się o bardzo atrakcyjne kierunki. Wyspy Kanaryjskie są coraz popularniejszym miejscem wypoczynku podróżnych z Wrocławia. Pokazuje to sukces czarterowych połączeń na Lanzarote i Fuerteventurę, dostępnych przez cały rok, oraz linii Ryanair na Teneryfę, otwartego w listopadzie ubiegłego roku – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w Porcie Lotniczym Wrocław.


Gran Canaria - nowości na mapie połączeń czarterowych z Wrocławia. Fot.: Pixabay

Gran Canaria nazywana jest kontynentem w miniaturze. Dlaczego? Są tam złote, szerokie plaże, w tym także z piaskiem z Sahary, egzotyczna roślinność, piękne lasy sosnowe i cytrusowe gaje. Nad wyspą góruje wulkan z ośnieżonym szczytem, znajdziemy tam też pustynne wydmy i malownicze klify. – Wszystko to tworzy niepowtarzalny klimat Gran Canarii. Różnorodność krajobrazów na tej wyspie jest niezwykła i powoduje, że dobrze czują się tam zarówno amatorzy plażowania, jak i osoby preferujące aktywny wypoczynek. Dodatkowo na Gran Canarii przez cały rok panują przyjemne temperatury – mówi Jarosław Sztucki.

Najbardziej znaną plażą Gran Canarii jest Maspalomas, znajdująca się tuż przy malowniczych wydmach. Obok Maspalomas jest Playa del Ingles, gdzie królują narty wodne, surfing i windsurfing. Z kolei na północnym i zachodnim wybrzeżu popularne jest tez żeglowanie oraz nurkowanie. Gran Canaria to również świetne miejsce na górskie wędrówki i wycieczki rowerowe. Połączenie na Gran Canarię znajduje się w ofercie biura podróży Itaka. Ruszy 14 czerwca 2016 roku.

Latem podróżni wrocławskiego lotniska będą mieli do wyboru, poza lotami na Wyspy Kanaryjskie, ponad 30 innych kierunków czarterowych.

Źródło: Port Lotniczy Wrocław

TAGI: loty czarterowe, czartery, Wrocław Strachowice, Gran Canaria
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook