Booking.com

STAR ALLIANCE: Wspólna taryfa w Azji Północnej

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 01 Września 2009
Star Alliance wprowadza taryfę Circle North Asia, która ma sprawić, że podróżowanie przez Azję Północną stanie się teraz atrakcyjniejsze. Nowa wspólna taryfa obowiązuje w liniach Air China, ANA, Asiana i Shanghai Airlines.

Taryfą objęte są połączenia pomiędzy Chinami, w tym Hongkongiem i Makau, Japonią a Koreą. Podróż w ramach taryfy Circle Fare musi obejmować wszystkie trzy kraje, co najmniej trzy przerwy w podróży, a także rozpoczynać się i kończyć w tym samym kraju. Rezerwacji na pierwszy lot międzynarodowy należy dokonać na siedem dni przed wylotem, natomiast późniejsze loty można rezerwować w ostatniej chwili, jak również dokonywać w nich zmian bez dodatkowej opłaty. Minimalny pobyt w ramach taryfy Circle Fare wynosi trzy dni, natomiast maksymalny – dwa miesiące. Wysokość taryfy jest uzależniona od klasy podróży: First, Business lub Economy, oraz od przebytej odległości: 4.800 lub 6.600 mil. Bilety mogą być rezerwowane i wystawiane za pośrednictwem każdej linii lotniczej lub agenta podróży w należących do Star Alliance.

W tej chwili Star Alliance oferuje 13 produktów cenowych: Round-the-World Fare, Circle Asia Fare, Circle North Asia Fare, Circle Pacific Fare, Africa Airpass, Asia Airpass, China Airpass, Europe Airpass, Japan Airpass, Middle East Airpass, North America Airpass, South Pacific Airpass i Thailand Airpass.

Źródło: LOT

TAGI: lot, Star Alliance, Air China, ANA, Asiana, Shanghai Airlines
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook