Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200

Aktualności

Kanał RSS: Aktualności
Czwartek, 21 Września 2017
Trip planner - nowa usługa Wizz Air

Trip planner to nowe narzędzie do wyszukiwania stron internetowych, tak by zainspirować pasażerów do wyboru wakacyjnego kierunku. Podróżni mają do wyboru wiele filtrów.

czytaj więcej »
Wtorek, 19 Września 2017
Trzy nowe trasy Ryanair z Polski. Loty do Bułgarii

Ryanair zapowiedział otwarcie trzech nowych tras z Polski. Linia uruchomi loty do Burgas w Bułgarii. Pierwsze rejsy wiosną 2018 roku.

czytaj więcej »
Wtorek, 19 Września 2017
Nowa trasa Wizz Air z Gdańska do Tromso

Wizz Air uruchamia nowe połączenie do Norwegii. Jeszcze w tym roku startują loty Gdańsk - Tromso. To dobra informacja dla miłośników oglądania zorzy polarnej.

czytaj więcej »
Poniedziałek, 18 Września 2017
Wizz Air rozpoczął loty z Warszawy do Wilna

Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchomiły bezpośrednie loty z Polski na Litwę. Loty zaplanowano 4 razy w tygodniu. Ceny biletów zaczynają się od…

czytaj więcej »
Poniedziałek, 18 Września 2017
Komisja Europejska przypomina, że Ryanair musi szanować prawa pasażerów

Komisja Europejska kontra Ryanair. Unijna instytucja przypomina linii lotniczej, że musi przestrzegać praw pasażerów. Ci skarżą się na odwołane loty. Przewoźnik kasuje rejsy, bo chce zwiększyć punktualność.

czytaj więcej »
Piątek, 15 Września 2017
W Wizz Air jeden pasażer może zarezerwować kilka miejsc obok siebie

Wizz Air wprowadza nową usługę. Przewoźnik pozwala na rezerwację kilku miejsc używając danych tylko jednego pasażera. To tzw. „elastyczny towarzysz podróży”.

czytaj więcej »
Środa, 13 Września 2017
Ryanair ogłasza rekordowy rozkład lotów z Krakowa na lato 2018

56 tras, 3,5 miliona pasażerów - Ryanair ogłosił rozkład lotów z Krakowa na lato 2018. Pojawi się 15 nowych tras w porównaniu z latem 2017. W przyszłym tygodniu przewoźnik ogłosi nowe połączenie z Balic.

czytaj więcej »
Czwartek, 07 Września 2017
Latem z Poznania do Heraklionu

Biuro podróży Mouzenidis Travel uruchomi bezpośrednie połączenie z Poznania do Heraklionu na Krecie. W ofercie będą dostępne zarówno pełny pakiet lot + wypoczynek, jak i sam lot.

czytaj więcej »
Czwartek, 07 Września 2017
Większa baza Wizz Air we Wrocławiu i nowe trasy

Wizz Air stawia na rozwój swojej bazy we Wrocławiu. Na lotnisku będzie stacjonował drugi samolot. Linia uruchomi też cztery nowe trasy i zwiększy częstotliwość na już istniejących połączeniach.

czytaj więcej »
Środa, 06 Września 2017
Tańszy bagaż w Ryanair. Podręczny do samolotu wniosą tylko niektórzy podróżni

Ryanair zmienia politykę bagażową. Cena przewozu bagażu zostanie obniżona. Przewoźnik tłumaczy zmiany chęcią ograniczenia opóźnienia lotów.

czytaj więcej »
Niedziela, 03 Września 2017
Finnair będzie częściej latał z Gdańska do Helsinek

Finnair zwiększy częstotliwość lotów z Gdańska do Helsinek. W sezonie letnim linia będzie oferować 40 połączeń tygodniowo z trzech polskich lotnisk.

czytaj więcej »
Czwartek, 31 Sierpnia 2017
LOT uruchomi loty z Warszawy do Berlina

Pierwszy rejs na trasie pomiędzy stolicami Polski i Niemiec zaplanowano na 4 grudnia 2017 roku. Łącznie LOT wykonywać będzie 12 rejsów tygodniowo. Bilety są już w sprzedaży.

czytaj więcej »
Poniedziałek, 28 Sierpnia 2017
LOT rozpoczął rejsy do kolejnego miasta w Szwecji

Polskie Linie Lotnicze LOT latają już do Goteborga w Szwecji. To 40. połączenie uruchomione przez polską linię od początku 2016 roku. Na trasie latają samoloty Nordica.

czytaj więcej »
Poniedziałek, 28 Sierpnia 2017
Wizz Air rozpoczął loty na dwóch trasach z Polski do Kijowa

Tanie linie lotnicze Wizz Air rozpoczęły loty z Lublina i Poznania do Kijowa. Bilety są w sprzedaży. Ich ceny zaczynają się od 59 PLN w obie strony.

czytaj więcej »
Środa, 23 Sierpnia 2017
Ryanair wzywa pasażerów do przestrzegania zasad przewozu bagażu podręcznego

Ryanair wzywa podróżnych, by nagminnie nie łamali ustalonych zasad przewozu bagażu podręcznego. Nie przestrzeganie przepisów doprowadziło w ostatnim czasie do opóźnień lotów - twierdzą przedstawiciele linii.

czytaj więcej »
Czwartek, 17 Sierpnia 2017
Zablokuj cenę biletu na 48 godzin. Nowa usługa Wizz Air

Wizz Air wprowadza nową usługę - Fare Lock, która umożliwia pasażerom zabezpieczenie ceny wybranego lotu na 48 godzin zgodnie z odpowiednim pakietem. Na czym dokładnie będzie polegała nowa usługa?

czytaj więcej »
Czwartek, 17 Sierpnia 2017
Air Berlin niewypłacalne. Co z lotami?

Niemieckie linie lotnicze Air Berlin ogłosiły niewypłacalność. Na razie jednak loty nie znikają z rozkładu. Przynajmniej przez trzy najbliższe miesiące. Co później?

czytaj więcej »
Wtorek, 15 Sierpnia 2017
Air Baltic zapowiada loty z Gdańska

Linie lotnicze Air Baltic zapowiadają loty z Gdańska do Rygi. Połączenie ruszy w sezonie letnim 2018. Bilety są już w sprzedaży. Ich ceny zaczynają się od…

czytaj więcej »
Poniedziałek, 14 Sierpnia 2017
Wizz Air uruchomi loty do Maroka. Z Katowic i Wrocławia

Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchomią dwie nowe trasy z Polski do Afryki. Jeszcze jesienią 2017 r. przewoźnik rozpocznie loty z Katowic i Wrocławia do Agadiru w Maroku.

czytaj więcej »
Czwartek, 10 Sierpnia 2017
Dwie, nowe trasy Wizz Air z Gdańska. Jedna na południe, druga...

Wizz Air rozwija się w Gdańsku. Linia umieszcza w bazie 6. samolot, dodaje dwie nowe trasy i zwiększa częstotliwość rejsów na już istniejących połączeniach.

czytaj więcej »
Strony: [1]  2  3  >  >>