Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 

Aktualności

Kanał RSS: Aktualności
Poniedziałek, 20 Marca 2017
Koniec lotów Łódź - Amsterdam

Kolejne połączenie znika z rozkładu lotów łódzkiego lotniska. Linie Adria Airways likwidują trasę do Amsterdamu i zostają w Łodzi z jednym połączeniem. Czy to początek końca słoweńskiego przewoźnika w Łodzi?

czytaj więcej »
Czwartek, 16 Marca 2017
Baza Ryanair w Poznaniu. Nowe trasy

Ryanair zapowiedział uruchomienie swojej bazy na lotnisku w Poznaniu. Jednocześnie linia zapowiedziała pięć nowych tras. Baza ruszy na początku sezonu zimowego 2017 / 2018, czyli pod koniec października.

czytaj więcej »
Środa, 15 Marca 2017
Ryanair poleci z Polski na Ukrainę

Ryanair wchodzi na kolejny rynek w Europie. Linia zapowiedziała uruchomienie dwóch tras z Polski na Ukrainę. Samoloty będą latać na trasach Kraków - Lwów i Wrocław - Lwów.

czytaj więcej »
Poniedziałek, 13 Marca 2017
Wizz Air uruchamia nowe trasy z Lublina i Poznania

Samoloty Wizz Air będą latać z Lublina i Poznania do Kijowa. Oba połączenia wystartują w sierpniu tego roku. Znamy już ceny biletów na loty Lublin - Kijów i Poznań - Kijów.

czytaj więcej »
Niedziela, 12 Marca 2017
Zostań instruktorem symulatora lotniczego GearUP!

GearUP! - symulator lotniczy w Poznaniu poszukuje pracownika na stanowisko instruktora lotów. To jedyny taki symulator w Polsce, a Ty możesz być tą osobą, która będzie innych uczyć latania w kokpicie Boeinga 737.

czytaj więcej »
Czwartek, 09 Marca 2017
Nowa trasa Wizz Air z Katowic

Wizz Air uruchomi nowe połączenie z Katowic - tym razem do Chorwacji. W bazie linii na lotnisku w Pyrzowicach pojawi się też 6. samolot. W tym roku linia zamierza przewieźć z Katowic 2,1 mln pasażerów.

czytaj więcej »
Środa, 08 Marca 2017
LOT będzie latał z Warszawy do Stuttgartu

Polskie Linie Lotnicze LOT zapowiadają kolejną nową trasę. 1 czerwca przewoźnik rozpocznie rejsy na trasie Warszawa - Stuttgart. Będzie to 12 połączeń tygodniowo.

czytaj więcej »
Wtorek, 28 Lutego 2017
Ryanair poleci z Krakowa do Frankfurtu

Tanie linie lotnicze Ryanair uruchomią nową trasę z Krakowa. Przewoźnik będzie latał na główne lotnisko we Frankfurcie, jedno z największych w Europie. Pierwsze loty już w sezonie zimowym 2017/2018.

czytaj więcej »
Sobota, 25 Lutego 2017
Wizz Air rezygnuje z lotów Poznań - Glasgow

Wizz Air zawiesza połączenia na trasie Poznań - Glasgow. Ostatni lot odbędzie się w marcu. Jak informuje Port Lotniczy w Poznaniu przewoźnik nie poinformował o przyczynach odwołania lotów.

czytaj więcej »
Wtorek, 21 Lutego 2017
LOT uruchamia cztery nowe trasy z Polski do Izraela

Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomi nowe połączenia z Lublina, Gdańska, Poznania i Wrocławia do Tel Awiwu. Częściej będzie też latał na trasie z Warszawy. Nowe loty startują w czerwcu 2017 r.

czytaj więcej »
Czwartek, 16 Lutego 2017
Ryanair poleci z Katowic i Szczecina do Edynburga

Tanie linie lotnicze Ryanair ogłosiły dziś kolejne, dwie nowe trasy z Polski. Jesienią przewoźnik rozpocznie loty do Edynburga z Katowic i Szczecina. Firma stawia na Polskę. Na przełomie października i listopada 2017 r. uruchomi kilkadziesiąt nowych tras.

czytaj więcej »
Środa, 15 Lutego 2017
Nowe trasy Ryanair z Warszawy i Wrocławia

Ryanair zapowiada kolejne nowe trasy z dwóch polskich lotnisk. Z Wrocławia będzie to 8 połączeń, w tym trzy wcześniej zapowiedziane do Gdańska, Brukseli i Tel Awiwu. Z Modlina będzie pięć nowych tras, w tym jedna już ogłoszona do Ejlatu.

czytaj więcej »
Wtorek, 14 Lutego 2017
Wizz Air z Wrocławia do Reykjaviku

Wizz Air uruchomi kolejne, nowe połączenie z Wrocławia. Od 31 maja 2017 r. pasażerowie będą mogli polecieć bezpośrednio Reykjaviku (Islandia). To 10. trasa przewoźnika z Wrocławia.

czytaj więcej »
Czwartek, 09 Lutego 2017
Ryanair będzie latał z Katowic do Hamburga

Tanie linie lotnicze Ryanair zapowiedziały uruchomienie nowej trasy z Katowic. W sezonie zimowym 2017/2018 rozpoczną loty do Hamburga. To kolejne, nowe połączenie zapowiedziane przez irlandzkiego przewoźnika.

czytaj więcej »
Wtorek, 07 Lutego 2017
Nowe trasy Ryanair z Gdańska i Wrocławia

Ryanair zapowiada kolejne nowe trasy. Tym razem z Gdańska i Wrocławia. Wśród nowych połączeń jest kolejna trasa krajowa. Loty wystartują w sezonie zimowym 2017/2018.

czytaj więcej »
Piątek, 03 Lutego 2017
LOT będzie latał do Zielonej Góry

Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomią bezpośrednie loty Warszawa - Zielona Góra. Zastąpi na tej trasie innego polskiego przewoźnika Sprint Air. LOT wygrał przetarg na obsługę tego połączenia.

czytaj więcej »
Środa, 01 Lutego 2017
Ryanair ogłasza 14. nowych tras z Krakowa

Tego jeszcze w Polsce nie było. Ryanair ogłosił 14 nowych tras z Krakowa w sezonie zimowym 2017/2018. Ruch pasażerski wzrośnie o 40 procent. Po raz pierwszy pojawiło się tanie połączenie do Afryki.

czytaj więcej »
Środa, 01 Lutego 2017
6 tras Ryanair z Polski do Izraela

Ryanair łączy Polskę z Izraelem. Linia uruchomi 6 nowych tras z 4 lotnisk. Będzie można polecieć zarówno do Tel Awiwu jak i Ejlatu. Loty wystartują w sezonie zimowym 2017/2018.

czytaj więcej »
Wtorek, 31 Stycznia 2017
Ryanair poleci z Katowic do Aten

Ryanair zapowiada uruchomienie nowej trasy z Katowic. W sezonie zimowym 2017/2018 linia rozpocznie loty do Aten. To już druga trasa z Katowic zapowiedziana przez Ryanair w ostatnich dniach.

czytaj więcej »
Czwartek, 26 Stycznia 2017
Nowa trasa LOT! Z Warszawy do Astany

Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomią bezpośrednie loty na trasie Warszawa - Astana w Kazachstanie. Trasę będą obsługiwały nowe samoloty z floty LOTu. Pierwszy rejs zaplanowano 8 maja 2017 r.

czytaj więcej »
Strony: [1]  2  3  >  >>