Booking.com

Aktualności

Kanał RSS: Aktualności
Niedziela, 05 Stycznia 2020
LOT poleci innymi trasami do Azji

Polskie Linie Lotnicze LOT zmieniają trasy przelotu do kilku azjatyckich miast. Powodem jest trudna sytuacja polityczna w krajach Bliskiego Wschodu. Przewoźnik nie będzie latał nad Iranem.

czytaj więcej »
Poniedziałek, 30 Grudnia 2019
Kolejna, nowa trasa LOTu do USA

W siatce połączeń Polskich Linii Lotniczych LOT pojawia się kolejne amerykańskie miasto. Będzie to już 10. połączenia polskiego przewoźnika łączącego Polskę ze Stanami Zjednoczonymi Ameryki Północnej.

czytaj więcej »
Piątek, 27 Grudnia 2019
Nowy rekord LOT-u

LOT pobił nowy rekord. Po raz pierwszy w historii przewiózł na pokładach 10 milionów pasażerów w ciągu jednego roku. To efekt m.in kolejnego roku wzrostów. W tym roku LOT uruchomił 15 nowych tras i zwiększył częstotliwości na już obsługiwanych połączeniach.

czytaj więcej »
Piątek, 20 Grudnia 2019
Ryanair poleci z Poznania do Lwowa

Będzie nowe połączenie Ryanair z Poznania na Ukrainę. Połączenie rusza na początku sezonu letniego 2020. Linia zapowiada też rekordowy rozkład lotów i wzrost ruchu o 25 procent.

czytaj więcej »
Piątek, 20 Grudnia 2019
Będą loty Warszawa - Paryż Orly

Linie lotnicze Wizz Air zapowiedziały, że do ich siatki połączeń dołącza francuskie lotnisko Paryż Orly. Skorzystają na tym pasażerowie z Polski. Na Orly będzie można polecieć z Warszawy.

czytaj więcej »
Piątek, 20 Grudnia 2019
Automatyczna odprawa w Wizz Air

Linia lotnicza Wizz Air wprowadza nową usługę. To automatyczna odprawa. Przedstawiciele przewoźnika twierdzą, że rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić czas pasażerowi. Co to jest automatyczna odprawa?

czytaj więcej »
Czwartek, 19 Grudnia 2019
Nowa trasa z Gdańska do Bułgarii

Latem pasażerowie w Gdańsku zyskają nowe, bezpośrednie połączenie lotnicze do Bułgarii. Turyści będą mogli latać bezpośrednio do kurortów położonych nad Morzem Czarnym.

czytaj więcej »
Czwartek, 19 Grudnia 2019
Rekordowy rozkład lotów z lotniska w Modlinie

W rozkładzie letnim 2020 ma znaleźć się 51 tras, w tym trzy nowe: do Charkowa, Pafos oraz Tel Awiwu. Liczba bazowanych samolotów wzrośnie z sześciu do siedmiu.

czytaj więcej »
Środa, 18 Grudnia 2019
Wracają loty z Wrocławia do Bari

Po przerwie do siatki połączeń wrocławskiego lotniska wraca połączenie z Bari. Od 1 lutego 2020 r. samoloty linii Wizz Air na tej trasie będą latały we wtorki i soboty. Do tej pory połączenie do Bari dostępne było tylko latem.

czytaj więcej »
Poniedziałek, 16 Grudnia 2019
5-milionowy pasażer w Gdańsku

Port Lotniczy Gdańsk odprawił obsłużył 5 milionów pasażerów w 2019 roku. Jubileuszowy pasażer, a właściwie dwie pasażerki, Pani Marzena i jej córka Hania, przyleciały do Gdańska z Frankfurtu na pokładzie samolotu linii Lufthansa.

czytaj więcej »
Poniedziałek, 16 Grudnia 2019
7 lat Portu Lotniczego Lublin

Ponad 2,2 mln odprawionych pasażerów, 99 mln euro wygenerowanych przychodów pośrednich dla gospodarki regionu oraz nowe miejsca pracy - tak Port Lotniczy Lublin podsumowuje 7 lat funkcjonowania na rynku.

czytaj więcej »
Sobota, 14 Grudnia 2019
8 milionów pasażerów w Krakowie w jednym roku

Lotnisko w Krakowie po raz pierwszy w historii odprawiło 8 milionów pasażerów w ciągu jednego roku. To pierwszy port regionalny w kraju, któremu udało się osiągnąć taki wynik.

czytaj więcej »
Środa, 11 Grudnia 2019
Nowe połączenia z Wrocławia do Chorwacji

W maju 2020 r. rusza połączenie z Wrocławia do Zadaru. Nowy kierunek uruchomią linie Ryanair. Loty będą realizowane dwa razy w tygodniu.

czytaj więcej »
Środa, 11 Grudnia 2019
20 milionów pasażerów we Wrocławiu

Port Lotniczy Wrocław odprawił 20-milionowego pasażera od chwili otwarcia terminala w 2012 roku. Podróżny przyleciał do stolicy Dolnego Śląska samolotem linii KLM z Amsterdamu.

czytaj więcej »
Poniedziałek, 02 Grudnia 2019
Jeszcze więcej lotów z Poznania do Frankfurtu

Linie lotnicze Lufthansa będą częściej latać na trasie z Poznania do Frankfurtu. Przewoźnik uruchomi czwartą rotację dziennie ale tylko w jeden dzień w tygodniu.

czytaj więcej »
Środa, 27 Listopada 2019
LOT zapowiada więcej połączeń z Budapesztu

W sezonie letnim 2020 r. LOT rozszerzy swoja siatkę połączeń z Budapesztu wprowadzając nowe połączenia wakacyjne. Od czerwca 2020 r. pasażerowie będą mogli polecieć bezpośrednio ze stolicy Węgier do Dubrownika i Warny. Będzie też więcej lotów do Seulu.

czytaj więcej »
Wtorek, 26 Listopada 2019
Przywitaj nowy rok w samolocie nad Krakowem

To będzie niezapomniany sylwester. Polskie Linie Lotnicze LOT i Kraków Airport zapraszają na powitanie nowego roku na pokładzie samolotu.

czytaj więcej »
Wtorek, 26 Listopada 2019
Dodatkowe loty Warszawa Modlin - Dublin

Ryanair zwiększy częstotliwość lotów na trasie z Warszawy Modlin do Dublina. Zmiany zostaną wprowadzone wiosną 2020 roku.

czytaj więcej »
Poniedziałek, 18 Listopada 2019
Nowe wakacyjne kierunki z lotniska w Rzeszowie

Z lotniska w Rzeszowie będzie można polecieć na Fuerteventurę. Loty na Wyspy Kanaryjskie to niejedyna nowość wśród czarterów na wakacje 2020.

czytaj więcej »
Poniedziałek, 18 Listopada 2019
Dwa nowe połączenia z Polski do Czarnogóry

Dwa miasta w Polsce zyskają bezpośrednie połączenia Ryanair z Czarnogórą. Loty do Podgoricy wystartują w sezonie letnim 2020.

czytaj więcej »
Strony: [1]  2  3  >  >>