Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Aktualności

Kanał RSS: Aktualności
Środa, 18 Września 2019
Kolejna trasa z Krakowa do USA

Polskie Linie Lotnicze LOT zapowiedziały więcej lotów z Krakowa do USA. Będzie więcej rejsów do Chicago i zupełnie nowa trasa do Nowego Jorku. Pasażerowie będą mogli latać na lotnisko JFK.

czytaj więcej »
Czwartek, 12 Września 2019
LOT wystartował z połączeniem do Delhi

Pierwszy rejs na trasie Warszawa - Delhi. Polskie Linie Lotnicze LOT zainaugurowały bezpośrednie połączenie do Indii. To kolejna azjatycka trasa w ofercie polskiego przewoźnika.

czytaj więcej »
Czwartek, 05 Września 2019
Lecisz z Katowic? Przygotuj się na utrudnienia

Lotnisko Katowice rozpoczęło rozbudowę terminala B. To oznacza utrudnienia dla pasażerów. Zmiany dotyczą m.in. parkingu i wejść do budynku.

czytaj więcej »
Czwartek, 05 Września 2019
Ryanair zapowiada więcej lotów z Krakowa

Latem 2020 roku będzie więcej lotów Ryanair z Krakowa. Przewoźnik zapowiada zwiększenie częstotliwości rejsów do dwóch miast w Europie.

czytaj więcej »
Czwartek, 05 Września 2019
LOT będzie latał z Bydgoszczy do Warszawy

Polskie Linie Lotnicze LOT znowu będą latać na trasie Bydgoszcz - Warszawy. Połączenie startuje jesienią tego roku. Trasa będzie obsługiwana samolotem Bombardier Q400.

czytaj więcej »
Środa, 04 Września 2019
27 nowych tras na lato 2020 od Ryanair. Będą też nowe samoloty w Polsce

Ryanair zapowiada rekordowy rozkład lotów z Polski. W sezonie letnim 2020 liczba połączeń ma być większa o 27 niż obecnie. Linia zbazuje w polskich portach lotniczych 11 nowych samolotów.

czytaj więcej »
Wtorek, 03 Września 2019
Cztery samoloty, 15 nowych tras Wizz Air z Polski

Wizz Air stawia na rozwój w Polsce. Linia zapowiada więcej samolotów w polskich bazach, a co za tym idzie nowe trasy. Zyskają Gdańsk, Kraków i Warszawa.

czytaj więcej »
Czwartek, 08 Sierpnia 2019
American Airlines będą latać z Krakowa

Nowy przewoźnik w Polsce. Linie lotnicze American Airlines uruchomią międzykontynentalne połączenie z Krakowa. Loty ruszają wiosną 2020 r.

czytaj więcej »
Czwartek, 08 Sierpnia 2019
Ryanair zimą na dwóch trasach do Szkocji

Dwa polskie lotniska zyskają zimą dodatkowe loty do Edynburga liniami Ryanair. To odpowiedź irlandzkiej linii na działania konkurencji.

czytaj więcej »
Środa, 07 Sierpnia 2019
LOT zwiększa częstotliwość na trasach krajowych

Polskie Linie Lotnicze LOT będą latać częściej na trasach z Warszawy do trzech miast w Polsce. Połączenia ruszą w sezonie zimowym 2019/2020.

czytaj więcej »
Wtorek, 06 Sierpnia 2019
Nowe trasy Wizz Air z Polski

Wizz Air uruchomi nowe połączenia z Polski. Z Gdańska będzie można polecieć do Szkocji i na Ukrainę. Z Katowic i Wrocławia będzie można polecieć na Ukrainę, a z Warszawy do Szkocji. Loty ruszają w sezonie zimowym 2019/2020.

czytaj więcej »
Wtorek, 30 Lipca 2019
Więcej lotów z Krakowa do Amsterdamu

Linie lotnicze KLM zwiększą częstotliwość lotów na trasie z Krakowa do Amsterdamu. Dodatkowe loty pojawią się w rozkładzie jeszcze w tym sezonie letnim. Sprawdź kiedy!

czytaj więcej »
Środa, 24 Lipca 2019
Linie Air France będą latać z Krakowa

Kolejny, tradycyjny przewoźnik rozpocznie loty z Krakowa. W 2020 roku linie Air France uruchomią połączenie do Paryża. Dla Air France będzie to trzecie miasto w Polsce, z którego będą latać.

czytaj więcej »
Czwartek, 18 Lipca 2019
Ryanair będzie szkolił pilotów w Łodzi i Olsztynie

Piloci Ryanair będą szkoleni w Łodzi i Olsztynie. Przewoźnik uruchamia program dla ponad 300 osób, które przejdą odpowiednie kursy w ośrodku Bartolini Air. Dzięki współpracy irlandzki przewoźnik lotniczy powiększy swoją kadrę o wykwalifikowanych pilotów zawodowych, którzy będą wspierać jego dalszy rozwój w całej Europie.

czytaj więcej »
Poniedziałek, 08 Lipca 2019
LOT uruchomi kolejne połączenie do Chin

Polskie Linie Lotnicze LOT zwiększą częstotliwość połączeń do Chin do siedmiu rejsów tygodniowo. Pod koniec października przewoźnik uruchomi loty z Warszawy na nowe lotnisko Pekin-Daxing (PKX). Będzie tam latać cztery razy w tygodniu.

czytaj więcej »
Środa, 03 Lipca 2019
Wizz Air poleci na nowej trasie z Olsztyna

Linie Wizz Air zapowiedziały uruchomienie nowej trasy z Olsztyna. Pod koniec października przewoźnik rozpocznie loty do Bremy w Niemczech.

czytaj więcej »
Poniedziałek, 01 Lipca 2019
LOT przejmuje połączenia z Tallina. Część zniknie z rozkładu

Polskie Linie Lotnicze LOT i Nordica podpisały porozumienie o kontynuacji współpracy w zakresie oferowania bezpośrednich połączeń lotniczych z Tallinna. Zgodnie z nową formułą współpracy część połączeń dotychczas realizowanych przez Nordicę będzie oferowanych bezpośrednio przez LOT.

czytaj więcej »
Piątek, 28 Czerwca 2019
Z Lublina do Dublina także zimą

Ryanair będzie latał z Lublina do Dublina także w sezonie zimowym - informuje Port Lotniczy Lublin. Do tej pory do stolicy Irlandii można było latać tylko w okresie letnim.

czytaj więcej »
Środa, 26 Czerwca 2019
Nowości i powroty tras w siatce Wizz Air

Wizz Air zapowiedział uruchomienie nowej trasy z Poznania. Pasażerowie będą mogli polecieć do Kutaisi w Gruzji. Przewoźnik wznowi też loty na jednej trasie z Poznania i jednej z Gdańska.

czytaj więcej »
Wtorek, 25 Czerwca 2019
Norwegian z nową trasą z Gdańska

Linie lotnicze Norwegian zapowiedziały nowe połączenie z Gdańska. Podróżni będą mogli bezpośrednio polecieć do Bergen. Loty do tego miasta w Norwegii wystartują jesienią 2019 r.

czytaj więcej »
Strony: [1]  2  3  >  >>