Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


MALEV: Porozumienie z American Airlines i 18 nowych destynacji w USA

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Piątek, 24 Lutego 2006
W wyniku niedawno zawartego porozumienia pomiędzy American Airlines i Malev, klienci będą mieli większy wybór połączeń na drugą stronę Atlantyku. Porozumienie wejdzie w życie 1 marca 2006 roku.

American Airlines jest największą linią w Ameryce Północnej. Jest również jednym z członków założycieli aliansu Oneworld.

Porozumienie pomiędzy przewoźnikami zapewni ich klientom wybór większej ilości destynacji na obu kontynentach, podróż za korzystniejszą cenę i tylko z jednym biletem. Malev będzie oferował specjalne taryfy z Budapesztu do osiemnastu północnoamerykańskich miast, w tym: Los Angeles, San Francisco, Miami, Washington, Cleveland, Chicago, Dallas/Fort Worth z jedną przesiadką.

Umowa wzmocni pozycję Malev'a na rynku przewozów transatlantyckich, w szczególności zaś wpłynie na rozwój połączenia z Budapesztu do Nowego Jorku. Wiele z osiemnastu nowych kierunków będzie najłatwiej osiągalne właśnie przy przesiadce w Nowym Jorku.

Porozumienie objęło również kwestię zastosowania biletów elektronicznych przez pasażerów obu linii. Taka forma biletu ważna na trasach American Airlines będzie dostępna w biurach podróży w systemie Amadeus w trzynastu krajach. Dzięki biletom elektronicznym bilety Malev'a będą dostępne w różnych częściach globu.

Podpisana umowa z American Airlines jest kolejnym istotnym krokiem w procesie przyłaczania się węgierskiego przewoźnika do aliansu Oneworld.

Źródło: PR Malev

Czytaj o MALEV

PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook