Booking.com

Pierwsze loty Emirates po zawieszeniu

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Poniedziałek, 06 Kwietnia 2020

Linie Emirates otrzymały zezwolenia na przewóz pasażerów na wybranych trasach. Od poniedziałku, 6 kwietnia, pierwsze loty wystartowały z Dubaju do Londynu (Heathrow), Frankfurtu, Paryża, Brukseli i Zurychu.

Na londyńskie lotnisko Heathrow loty będą realizowane 4 razy w tygodniu, a do pozostałych miast 3 razy w tygodniu.

Loty dedykowane wyłącznie pasażerom wylatującym z ZEA są obsługiwane z międzynarodowego terminala nr 2 w Dubaju aż do odwołania. Linie Emirates przewiozą również ładunek w obu kierunkach, wspierając handel i społeczności transportem podstawowych towarów.

Trasy obsłużą samoloty Boeing 777-300ER, oferujące miejsca w klasie biznes i ekonomicznej. Loty mogą być rezerwowane przez uprawnionych pasażerów na stronie www.emirates.com. Z uwagi na obowiązujące na miejscu ograniczenia podróży, przed wylotem pasażerowie powinni sprawdzić kryteria wyjazdu do każdego z miast.

Ze względów bezpieczeństwa i higieny obsługa lotów na tych rejsach zostanie dostosowana do obecnych warunków – czasopisma i inne materiały do czytania nie będą dostępne. Jedzenie i napoje będą nadal oferowane na pokładzie, jednak ich opakowanie i sposób podania zostaną zmodyfikowane w celu zachowania maksymalnych środków ostrożności. Usługi Emirates Lounge i usługi Chauffeur Drive w tym okresie będą tymczasowo niedostępne.

Wszystkie samoloty Emirates zostaną poddane zaawansowanym procedurom czyszczenia i dezynfekcji w Dubaju po każdej podróży.


6 kwietnia 2020 r. Emirates przywraca niektóre zawieszone loty. Fot.: Emirates

Źródło: Emirates

TAGI: Emirates, koronawirus, covid-19
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook