Booking.com

Koronawirus - Wizz Air zawiesza loty z kolejnych krajów

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Poniedziałek, 23 Marca 2020

Linie lotnicze Wizz Air zawieszają połączenia z i do Finlandii, Gruzji oraz Portugalii. Powodem jest sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się wirusa Covid-19.

Wizz Air informuje, że loty w fińskiej siatce połączeń będą zawieszone do 2 kwietnia 2020 r., a w gruzińskiej do 20 kwietnia 2020 r.

Jeśli chodzi o Portugalię to przewoźnik do 17 kwietnia 2020 r. zawiesza połączenia do krajów spoza Unii Europejskiej.

Ograniczenia dotyczące podróży mają na celu zminimalizowanie szerzenia pandemii COVID-19. Pasażerowie z rezerwacjami, których dotyczą zawieszone loty i którzy dokonali rezerwacji bezpośrednio na stronie wizzair.com lub poprzez aplikację mobilną, będą automatycznie informowani drogą elektroniczną. 120% pierwotnej wartości rezerwacji zostanie automatycznie przesłane na konto klienta Wizz Air do wykorzystania przez kolejne 24 miesiące na produkty i usługi Wizz Air. Pasażerowie mogą również wybrać zwrot pieniędzy – co zajmie więcej czasu – i będą informowani w osobnej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną o koniecznych krokach do otrzymania przelewu bankowego lub przelewu na kartę. W tym przypadku, klienci mogą ubiegać się o zwrot 100% pierwotnej wartości rezerwacji. Pasażerowie, którzy dokonali rezerwacji za pośrednictwem agencji – włącznie z internetowymi biurami podróży – powinni skontaktować się z firmą, w której wykupili bilety.


Z powodu epidemii Covid-19 Wizz Air zawisza loty z Finlandii, Gruzji i Portugalii. Fot.: Wizz Air

Źródło: Wizz Air

TAGI: Wizz Air, koronawirus, covid-19, odwołany lot
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook