Booking.com

Wizz Air zawiesza loty do północnych Włoch

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Niedziela, 08 Marca 2020

Wizz Air zdecydował o zawieszeniu lotów do północnych Włoch. Zmiany dotyczą pasażerów w Polsce. Przewoźnik przestaje latać z Gdańska, Katowic i Warszawy do Mediolanu Bergamo.

Loty na tych trasach zostały zawieszone do 3 kwietnia 2020 r.

Rezerwacje zostaną automatycznie zmienione na połączenie na innej trasie w możliwie najbliższym terminie, o czym pasażerowie będą automatycznie informowani. Klienci, którzy dokonali rezerwacji bezpośrednio na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji otrzymają powiadomienie pocztą elektroniczną, w którym zaoferowana zostanie im bezpłatna zmiana rezerwacji, pełny zwrot kosztów lub zwrot 120% pierwotnej wartości rezerwacji na konto Wizz Air. Pasażerowie mogą wybrać jedną spośród powyższych możliwości klikając w link w wiadomości e-mail, a następnie wskazując najlepszą dla siebie opcję poprzez samoobsługową platformę.

Linia może informować tylko tych pasażerów, którzy dokonali rezerwacji przez stronę wizzair.com lub aplikację mobilną. Pasażerowie, którzy dokonali rezerwacji za pośrednictwem agencji/biura podróży – włącznie z internetowymi biurami podróży – powinni skontaktować się z firmą, w której wykupili bilety.


Z powodu epidemii COVID-19 Wizz Air zawiesza wszystkie loty do północnych Włoch. Fot.: Wizz Air

Źródło: Wizz Air

TAGI: Wizz Air, koronawirus, covid-19, loty
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook