Booking.com

Nowa trasa Ryanair z Wrocławia

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Poniedziałek, 17 Lutego 2020

Kolejne połączenie z Wrocławia zapowiedziały tanie linie lotnicze Ryanair. To typowo wakacyjny kierunek. Będzie można z niego korzystać od czerwca 2020 r.

Loty Wrocław - Korfu (Grecja) startują 4 czerwca 2020 r. Będą realizowane tylko w sezonie letnim. Ostatni rejs planowany jest 24 września 2020 r. Połączenie zaplanowano raz w tygodniu w czwartki.

W sezonie letnim 2020 Ryanair zaoferuje pasażerom 37 tras z Wrocławia.

REZERWUJ LOTY WROCŁAW - KORFU

Greckie Korfu leży na Morzu Jońskim niedaleko wybrzeża Albanii. Wyspę chętnie odwiedzają turyści, którzy mogą podziwiać starożytne zabytki, relaksować się na lazurowych plażach i cieszyć się temperaturą przekraczającą 30 stopni Celsjusza.
Stolica wyspy znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Miasto to przede wszystkim urokliwe uliczki, ale także Stara Twierdza górująca nad portem.

Kolejną atrakcją jest klasztor Vlacherna, klimatyczny biały budynek, do którego prowadzi wąski most zbudowany na wodzie.
Korfu to także wspaniałe plaże -  Paleokastritsa Beach, Porto Timoni czy Rovinia Beach czy plaże na Cape Drastis, najdalej na północ wysuniętym punktem wyspy.


4 czerwca 2020 r. Ryanair uruchomi sezonowe loty Wrocław - Korfu. Fot.: Ryanair

Źródło: Ryanair, Port Lotniczy Wrocław

TAGI: ryanair, Wrocław, Korfu, Grecja, loty
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook