Booking.com

Eurowings poleci z Lublina do Kolonii

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 11 Lutego 2020

Linie lotnicze Eurowings, które są członkiem grupy Lufthansa, uruchomią bezpośrednie loty Lublin - Kolonia. Pierwszy rejs odbędzie się pod koniec wiosny 2020 roku.

Loty Lubin - Kolonia zaplanowano dwa razy w tygodniu - w środy i niedziele. Inauguracja trasy odbędzie się 10 czerwca 2020 roku. Połączenie będzie obsługiwane samolotem Airbus A319, który zabiera na pokład 150 pasażerów.

W środy samolot z Lublina będzie startował o 23:20 (w Kolonii o 01:20), a w niedziele o 8:10 (w Kolonii 10:10). Z niemieckiej Kolonii wyloty zaplanowano w środy o 20:50 (w Lublinie o 22:45), a w niedziele o 5:40 (w Lublinie o 7:35).

REZERWUJ LOTY LUBLIN - KOLONIA

Lotnisko w Kolonii jest węzłem przesiadkowym linii Eurowings. - Gorąco witamy nowego przewoźnika, członka Grupy Lufthansa na naszym lotnisku. Od ponad 7 lat konsekwentnie pracujemy nad budową siatki połączeń odpowiadającą potrzebom miasta i regionu, zarówno w zakresie połączeń o charakterze turystycznym czy pracowniczym, jak również połączeń dla ruchu służbowego i przedstawicieli biznesu. Wejście Eurowings jest kolejną propozycją, która mamy nadzieję, skłoni mieszkańców naszego regionu do skorzystania z lubelskiego lotniska. Jesteśmy przekonani, że nowe połączenie przyczyni się także do rozwoju sektora obsługi ruchu turystycznego, który dzięki dodatkowemu ruchowi, powinien wzbogacić się o kolejne 20-25 miejsc pracy - mówi Krzysztof Wójtowicz, prezes zarządu Portu Lotniczego Lublin SA.


10 czerwca 2020 r. linie lotnicze Eurowings rozpoczną loty Lublin - Kolonia. Fot.: Eurowings

Źródło: Port Lotniczy Lublin

TAGI: Eurowings, Lublin, Kolonia, Niemcy, loty
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook