Booking.com

Nowy kierunek czarterowy z Łodzi

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 06 Lutego 2020

Warna w Bułgarii to nowa trasa na wakacje 2020 z Łodzi. Będzie to ósmy kierunek czarterowy dostępny dla pasażerów Portu Lotniczego im. W. Reymonta.

Warna będzie drugim, po Burgas, wakacyjnym kierunkiem z Łodzi do Bułgarii. Pierwszy lot na trasie Łódź - Warna planowany jest 28 czerwca 2020 roku.

- Warna jest uzupełnieniem bułgarskiej oferty wakacji z łódzkiego lotniska, ale w popularnym w zeszłych latach Burgas również mamy niespodziankę. W tym roku samoloty będą latały dwa razy w tygodniu - we wtorki i w piątki. Dzięki temu można polecieć na wakacje już nie tylko na tydzień lub dwa, ale na 5, 8 lub 11 dni – mówi Artur Fraj, dyrektor handlowy Portu Lotniczego w Łodzi.

REZERWUJ LOTY Z ŁODZI

- Sezon czarterowy zaczynamy w tym roku na przełomie maja i czerwca. W ofercie mamy Bułgarię oraz Turcję, a także cztery greckie wyspy – Kretę, Rodos, Korfu i Zakynthos . Do Turcji mamy zaplanowanych pięć samolotów w tygodniu – cztery na Riwierę Turecką do Antalyi, oraz jeden do Turcji Egejskiej – do Bodrum. Dzięki temu łodzianie będą mogli zaplanować sobie dowolny okres wypoczynku, od 5 do 14 dni, na Riwierze Tureckiej. Trzy samoloty w tygodniu zabiorą pasażerów do Burgas. Cieszymy się, że do tej bogatej już oferty, którą przygotowaliśmy wraz z touroperatorami na lato 2020, dołącza kolejny kierunek – Warna – mówi dr Anna Midera, prezes Portu Lotniczego Łódź.

W okresie letnim z łódzkiego lotniska w każdym tygodniu będzie latać 13 samolotów czarterowych.


W sezonie wakacyjnym 2020 z Łodzi każdego tygodnia będzie startować 13 czarterów. Fot.: Latajznami.pl

Źródło: Port Lotniczy Łódź

TAGI: Łódź, Warna, Bułgaria, czartery, loty czarterowe
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook