Booking.com

Byłeś w Chinach, nie wjedziesz do Izraela

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Poniedziałek, 03 Lutego 2020

Wszyscy pasażerowie, którzy odwiedzili Chiny w czasie 14 dni przed wylotem do Izraela, nie będą wpuszczeni do tego kraju. Powodem jest epidemia koronawirusa w Państwie Środka.

Od godziny 12:00 czasu lokalnego, 3 lutego 2020 roku rząd Izraela wdrożył środki mające na celu utrzymanie kraju jako państwa wolnego od koronawirusa. Środki te pozostaną w mocy do odwołania. Wszyscy pasażerowie, którzy odwiedzili Chiny w czasie 14 dni przed wylotem do Izraela, nie będą wpuszczeni do tego kraju. Jeżeli pasażerowie przybędą do Izraela nie spełniając powyższego warunku, linie lotnicze będą zobowiązane do zabrania pasażerów do kraju pochodzenia / wylotu.

Podczas procedury odprawy na lotnisku odlotu pasażerowie będą pytani o poprzednie podróże, a informacja ta zostanie zweryfikowana przez urząd imigracyjny na lotnisku odlotu i przylotu.

Regulacje nie dotyczą osób podróżujących z paszportem / obywatelstwem izraelskim. Pasażerowie ci będą mogli wjechać do Izraela i otrzymają odpowiednie instrukcje po przylocie od władz państwowych.


Izrael zakazuje wjazdu pasażerom, którzy byli w Chinach wz. z koronawirusem. Fot.: Rainer Prang / Pixabay

Źródło: Wizz Air

TAGI: Izrael, koronawirus
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook