Booking.com

Wracają loty z Wrocławia do Bari

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Środa, 18 Grudnia 2019

Po przerwie do siatki połączeń wrocławskiego lotniska wraca połączenie z Bari. Od 1 lutego 2020 r. samoloty linii Wizz Air na tej trasie będą latały we wtorki i soboty. Do tej pory połączenie do Bari dostępne było tylko latem.

– To atrakcyjny, cieszący się dużym powodzeniem kierunek. Decyzja przewoźnika o włączeniu Bari do oferty już od 1 lutego to dobra wiadomość zwłaszcza dla tych podróżnych, którzy preferują krótsze wyjazdy w różnych porach roku. A ta grupa stale rośnie. Terminy lotów umożliwiają swobodne zaplanowanie wyjazdu na kilka dni lub na tydzień – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w Porcie Lotniczym Wrocław.

Bari jest stolicą regionu Apulia, znajdującego się w południowo-wschodnich Włoszech. Miasto ma klimatyczną starówkę. Apulia to bogata kultura kulinarna. Do lokalnych specjałów należą m.in. ryby i owoce morza, focaccia, pierogi panzerotti albo sgagliozze (polenta).

REZERWUJ LOTY WROCŁAW - BARI

W zimowym rozkładzie Portu Lotniczego Wrocław dostępne są też połączenia do dwóch innych regionów południowych Włoch: Palermo (Sycylia) oraz Neapolu (Kampania). Włoską siatkę lotów uzupełniają ponadto: Rzym (Ciampino), Bolonia i Mediolan (Bergamo).


Od 1 lutego 2020 r. samoloty Wizz Air będą latać z Wrocławia do Bari. Fot.: Wizz Air

Źródło: Port Lotniczy Wrocław

TAGI: Wrocław, Bari, Włochy, Wizz Air, Apulia, loty
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook