Booking.com

Nowe wakacyjne kierunki z lotniska w Rzeszowie

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Poniedziałek, 18 Listopada 2019

Z lotniska w Rzeszowie będzie można polecieć na Fuerteventurę. Loty na Wyspy Kanaryjskie to niejedyna nowość wśród czarterów na wakacje 2020.

Loty na Fuerteventurę uruchamia biuro podróży Itaka. Największy polski touroperator oprócz Wysp Kanaryjskich zaoferuje pakiety wakacyjne z wylotem z Jasionki do Tirany w Albanii. Wśród czarterowych nowości znalazły się także loty do Monastyru w Tunezji oraz bułgarskiej Warny.

Łącznie podróżni planujący skorzystać latem 2020 r. z podrzeszowskiego lotniska mają do wyboru 10 wakacyjnych destynacji w 6 krajach.

REZERWUJ LOTY Z RZESZOWA

- Kolejny rok z rzędu nasza siatka połączeń czarterowych poszerza się o nowe, atrakcyjne kierunki, oczekiwane przez podróżnych z Podkarpacia i sąsiednich regionów – mówi Adam Hamryszczak, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. - Wyspy Kanaryjskie to odpowiedź na potrzeby bardziej wymagających turystów, poszukujących oferty o wyższym standardzie. Świetny stosunek jakości do ceny znajdziemy z kolei w Tunezji czy Albanii. Sprawdzone wakacyjne destynacje takie jak turecka Antalya, Słoneczny Brzeg w Bułgarii czy wyspy greckie podobnie jak w minionych latach powinny przyciągnąć tysiące podróżnych.

- Gratuluję zarządowi lotniska w Jasionce konsekwencji w dążeniu do tego, aby rzeszowski port stał się liderem w segmencie wakacyjnych czarterów w tej części Polski. Chcemy być ważnym partnerem w realizacji tego celu – powiedział Piotr Henicz, wiceprezes biura podróży Itaka.


Samolot czarterowej linii Travel Service. Fot.: Latajznami.pl

Źródło: Port Lotnicy Rzeszów

TAGI: Rzeszów, czartery, loty, Fuerteventura, Tirana, Monastir, Albania, Wyspy Kanaryjskie, Tunezja, Bułgaria, Warna
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook