Booking.com

Więcej lotów Emirates z Warszawy

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 12 Listopada 2019

Linie lotnicze Emirates zwiększą częstotliwość lotów na trasie Warszawa - Dubaj. Ma to związek z feriami zimowymi. To odpowiedź na większe zainteresowanie połączeniem wśród pasażerów.

Więcej lotów linia zaplanowała w okresie od 23 stycznia do 9 lutego 2020 roku. Dodatkowy rejs uzupełni dotychczasowe codzienne połączenie i będzie realizowany w czwartki, piątki, soboty i niedziele – oferując łącznie 11 lotów tygodniowo do Dubaju i z powrotem.

Rejs linii Emirates nr EK 2558 z Warszawy zaplanowano na 21.35 z lądowaniem w Dubaju o 6.15 czasu lokalnego następnego dnia.* Lot powrotny nr EK 2557 z Dubaju zaplanowano na 15.00 z lądowaniem w Warszawie o 18.15 czasu lokalnego. Dodatkowe połączenie będzie realizowane przez Boeinga 777-300ER w trzyklasowej konfiguracji, który oferuje 8 prywatnych kabin w klasie pierwszej, 42 fotele rozkładane do pozycji leżącej w klasie biznes oraz 304 szerokie fotele w klasie ekonomicznej.

REZERWUJ LOTY WARSZAWA - DUBAJ

– Polska to dla nas bardzo ważny rynek, na którym cały czas obserwujemy wysokie zapotrzebowanie na loty, zwłaszcza w szczycie sezonu. Linie Emirates zamierzają w dalszym ciągu oferować niezrównaną jakość podróży, a większa liczba lotów w okresie zimowym zapewni naszym klientom jeszcze większy wybór, elastyczność i wygodę przy planowaniu wyjazdu do Dubaju i innych kierunków – powiedział Maciej Pyrka, Country Manager Emirates na Polskę.

Linie Emirates otworzyły połączenie do Polski w 2013 roku. Przewoźnik wykonuje loty na trasie Warszawa-Dubaj raz dziennie.


W ferie zimowe 2020 Emirates zwiększą częstotliwość lotów Warszawa-Dubaj z 7 do 11 tygodniowo. Fot.: Emirates

Źródło: Emirates

TAGI: Emirates, Warszawa, Dubaj, loty
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook