Booking.com

Wizz Air zainaugurował loty do Norwegii, Izraela i na Ukrainę

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 05 Listopada 2019

Wystartowały nowe trasy Wizz Air z polskich lotnisk. Pasażerowie mogą polecieć do Odessy na Ukrainie, do Molde w Norwegii i do Ramon w Izraelu. Ceny biletów na nowe trasy zaczynają się od 39 złotych.

Na przełomie października i listopada 2019 r. Wizz Air uruchamia kolejne, nowe trasy. Z Gdańska można polecieć do Molde i Odessy, z Katowic i Wrocławia do Odessy, a z Warszawy do Ramon (Eilat).

Odessa – położone nad Morzem Czarnym, trzecie co do wielkości miasto na Ukrainie. Niegdyś główny ośrodek ukraińskiego handlu. Warte odwiedzenia jest zarówno stare miasto z parkami i operą jak i nabrzeże z piaszczystymi plażami. To właśnie plaże Odessy zwykle uważane są za cel turystyczny podczas letnich wycieczek nad Morze Czarne.

REZERWUJ LOTY WIZZ AIR

Molde nazywane jest Miastem Róż. Znajduje się pomiędzy kilkoma imponującymi atrakcjami turystycznymi, takimi jak Romsdalseggen, Trollstigen i Atlantic Road. To urocze małe miasto fiordów z niepowtarzalnym klimatem. Położone nad fiordem Romsdalsfjord, Molde słynie z pięknej okolicy i wspaniałych widoków. Najbardziej znanym punktem widokowym jest Varden, skąd podziwiać można niezwykłą panoramę 222 górskich szczytów.

Ramon, położony na południu Izraela znajduje się w południowej części pustyni  Nagew, w Dolinie Timna, w odległości około 18 km na północ od miasta Ejlat. Ejlat usytuowany nad Morzem Czerwonym ma wszystko, czego potrzeba do idealnego wypoczynku.


Wizz Air uruchomił w sezonie zimowym 2019/2020 nowe trasy z Gdańska, Katowic, Warszawy i Wrocławia. Fot.: Latajznami.pl

Źródło: Wizz Air

TAGI: Wizz Air, Gdańsk, Katowice, Warszawa, Wrocław, Molde, Ramon, Odessa, Ukraina, Izrael, Norwegia, tanie loty
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook