Booking.com

Rekord Lufthansy na lotnisku w Rzeszowie

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 29 Października 2019

Ponad 60 tysięcy pasażerów skorzystało w tym roku z bezpośredniego połączenia Monachium-Rzeszów obsługiwanego przez Lufthansę. W porównaniu z ubiegłym rokiem to o 60 procent więcej.

Większa liczba podróżnych to efekt zwiększenia liczby lotów do 14 tygodniowo oraz wprowadzenia dogodnego rozkładu, umożliwiającego wylot do Monachium wczesnym rankiem i powrót późnym wieczorem

- Codzienne połączenie z jednym z największych portów przesiadkowych w Europie to dla naszego regionu prawdziwe okno na świat. Szczególnie dotyczy to pasażerów biznesowych, dla których lotnisko i samolot są miejscem pracy. Doskonałe wyniki uzyskane w tym roku przez Lufthansę świadczą o coraz większym zapotrzebowaniu na tego rodzaju ofertę – mówi Michał Tabisz, wiceprezes portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.

REZERWUJ LOTY RZESZÓW - MONACHIUM

Loty Monachium-Rzeszów uruchomiono w marcu 2016 roku. 75 procent pasażerów podróżujących na tej trasie przesiada się w stolicy Bawarii na dalsze rejsy, m.in. do Birmingham, Newark, Paryża, Frankfurtu i Nowego Jorku (lotnisko JFK).

- Cieszymy się z rosnącego zapotrzebowania i coraz większej liczby pasażerów podróżujących z Rzeszowa do naszego hubu w Monachium, skąd można dotrzeć do 140 lotnisk na świecie. To połączenie spełniło oczekiwania rosnącej liczby klientów korporacyjnych z Podkarpacia - powiedział Frank Wagner, country manager Lufthansa w Polsce.


Ponad 60 tys. pasażerów skorzystało w tym roku z bezpośredniego połączenia Monachium-Rzeszów obsługiwanego
przez Lufthansę. Fot.: Port Lotniczy Rzeszów

Źródło: Port Lotniczy Rzeszów

TAGI: Lufthansa, Rzeszów, Monachium, Niemcy, loty Monachium
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook