Booking.com

Ruszyły loty Olsztyn - Brema

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Poniedziałek, 28 Października 2019

Wizz Air rozpoczął bezpośrednie loty z Olsztyna do Bremy. Rejsy do tego niemieckiego miasta będą realizowane dwa razy w tygodniu - w środy i niedziele. Ceny biletów zaczynają się od 39 złotych.

Brema jest kulturalnym i ekonomicznym centrum północnych Niemiec. Liczne galerie i muzea z Übersee-Museum Bremen na czele to powody, dla których warto odwiedzić miasto. Brema jest również jednym z największych portów morskich i ośrodków handlu morskiego w Niemczech.

REZERWUJ LOTY OLSZTYN - BREMA

- Z radością otwieramy kolejną, trzecią trasę w siatce połączeń WIZZ z lotniska Olsztyn Mazury. Niskie taryfy Wizz Air zawitały na Mazury w 2016 roku. Dotychczas prawie 200 000 osób skorzystało z połączeń WIZZ z oraz do Szyman. Uruchomienie trasy do Bremy jest wyrazem zaangażowania linii w działalność w regionie oraz na rzecz polskich klientów. Mamy nadzieję na kontynuację owocnej współpracy z władzami lotniska i dalszą rozbudowę oferty z Mazur. Nasza załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład - mówi Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.


Pierwszy lot Wizz Air z Olsztyna do Bremy. Fot.: Wizz Air

Źródło: Wizz Air

TAGI: Olsztyn, Brema, Niemcy, loty Brema, Wizz Air
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook