Booking.com

Nowość - do Wiednia z lotniska w Modlinie

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 24 Października 2019

Z lotniska Warszawa Modlin będzie można polecieć bezpośrednio do Wiednia. Połączenie uruchamiają linie Laudamotion, które kontroluje irlandzki Ryanair. Loty do Wiednia rozpoczną się wiosną 2020 roku.

Loty Warszawa Modlin - Wiedeń będą realizowane codziennie Pierwszy rejs planowany jest pod koniec marca 2020 roku.

- Współpraca z Laudą i zaufanie, jakim obdarzyła nasze lotnisko austriacka linia lotnicza pokazuje jak nasz port jest postrzegany na rynku lotniczym. W tym roku rozpoczęliśmy współpracę z czołowymi polskimi touroperatorami i pozyskaliśmy kolejnego przewoźnika zagranicznego rozkładowego, a to mówi samo za siebie. Do dalszego szybkiego rozwoju portu potrzebne są kolejne inwestycje w jego infrastrukturę - mówi Leszek Chorzewski, p.o. Prezesa Zarządu Portu Lotniczego Warszawa/Modlin.

REZERWUJ LOTY WARSZAWA MODLIN - WIEDEŃ

- Nasze połączenia dobrze działają, ponieważ mamy właściwą ofertę dla klientów wrażliwych na cenę. Z dumą oferujemy naszym pasażerom nową trasę non-stop z lotniska Warszawa/Modlin do Wiednia. Dzięki naszym nowym połączeniom City Shuttle zwiększamy naszą docelową siatkę połączeń - mówi Andreas Gruber, Prezes Zarządu Lauda.


W marcu 2020 r. Lauda uruchomi loty z Warszawy Modlina do Wiednia. Fot.: Laudamotion

Źródło: Port Lotniczy Warszawa Modlin

TAGI: Laudamotion, ryanair, Warszawa Modlin, Wiedeń, Austria
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook