Booking.com

LOT poleci do kolejnego miasta w USA

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Niedziela, 06 Października 2019

Za niecały rok LOT uruchomi kolejne połączenie z Polski do Stanów Zjednoczonych. Samoloty będą pokonywać ponad 10 tys. km w niespełna 12 godzin. Będzie to 9. trasa przewoźnika do USA.

5 sierpnia 2020 r. LOT uruchomi bezpośrednie loty Warszawa - San Francisco. Rejsy będą realizowane cztery razy w tygodniu samolotami Boeing 787 Dreamliner.

Niespełna 12-godzinny lot będzie najszybszą podróżą z Polski do San Francisco. Wyloty z Warszawy zaplanowano w poniedziałki i piątki o 11:35 (przylot o 14:30), a w środy i soboty o 17:20 (przylot o 20:15).

Z San Francisco samoloty LOTu startować będą w poniedziałki i piątki o 16:25 (przylot do Warszawy następnego dnia o 13:00), a w środy i soboty o 22:10 (przylot następnego dnia o 18:45).

REZERWUJ LOTY Z WARSZAWY DO SAN FRANCISCO

- San Francisco znajdowało się na liście naszych nowych kierunków już od dłuższego czasu, ale nieprzypadkowo zdecydowaliśmy się ogłosić to połączenie właśnie teraz. 30 września Polska oficjalnie dołączyła do programu ruchu bezwizowego, dzięki czemu już wkrótce amerykańskie wizy dla Polaków przejdą do historii. Jestem dumny, że nasza kampania „Bez Wiz do USA”, którą prowadziliśmy od 2018 roku przyczyniła się do tego sukcesu. Wierzymy, że teraz Polacy tym chętniej zdecydują się na podróż do USA zarówno w celach turystycznych jak i biznesowych. A jest w czym wybierać – od dzisiaj razem z nowym połączeniem do San Francisco LOT oferuje już 11 bezpośrednich połączeń do Stanów Zjednoczonych - zarówno z Polski jak i z Węgier - mówi Rafał Milczarski, Prezes Zarządu Polskich Linii Lotniczych LOT.

San Francisco jest 20. połączeniem dalekiego zasięgu w siatce LOT-u. Polski przewoźnik oferuje dziś rejsy z Warszawy: do Nowego Jorku [JFK/EWR], Chicago, Los Angeles, Miami, Toronto, Tokio, Seulu, Pekinu [PEK/PKX od 28.10.2019 r.], Singapuru, Delhi oraz od 3 listopada 2019 r. do Kolombo na Sri Lance. Ponadto z Krakowa do Chicago i Nowego Jorku [JFK od 3.05.2020 r.], z Rzeszowa do Nowego Jorku [EWR] oraz z Budapesztu do Chicago, Nowego Jorku [JFK] i Seulu.


W sierpniu 2020 r. LOT uruchomi trasę Warszawa - San Francisco. Fot.: LOT

Źródło: LOT

TAGI: lot, Warszawa, San Francisco, USA, Dreamliner, Boeing 787
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook