Booking.com

Kolejna trasa z Krakowa do USA

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Środa, 18 Września 2019

Polskie Linie Lotnicze LOT zapowiedziały więcej lotów z Krakowa do USA. Będzie więcej rejsów do Chicago i zupełnie nowa trasa do Nowego Jorku. Pasażerowie będą mogli latać na lotnisko JFK.

Loty z Krakowa do Nowego Jorku wystartują 3 maja 2020 roku. Będą realizowane jeden raz w tygodniu - w niedziele. Wylot z lotniska w Krakowie o 18:45, przylot do Nowego Jorku o 22:30 (czas lokalny). Rejs powrotny w niedziele o 00:15, przylot do Krakowa o 14:50.

LOT zapowiedział również zwiększenie częstotliwości na już istniejącej trasie z Krakowa do Chicago. Liczba lotów wzrośnie z obecnych trzech tygodniowo do pięciu. Wyloty z Krakowa będą realizowane we wtorki, środy, piątki, soboty i niedziele o 12:20 (przylot do Chicago o 15:30). Powroty z Chicago planowane są w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki i soboty o 17:25 (przylot do Krakowa o 9:35 następnego dnia).

REZERWUJ LOTY Z KRAKOWA DO NOWEGO JORKU

- Małopolska to jeden z najdynamiczniej rozwijających się regionów w Polsce, który przyciąga nie tylko turystów, ale również coraz więcej osób podróżujących w celach biznesowych. Dzięki dobrej współpracy z Kraków Airport LOT stale rozwija swoją ofertę w tym porcie. Po sukcesie naszych bezpośrednich połączeń z Krakowa do Chicago, Budapesztu, Bukaresztu i Dubrownika, a także nieustającej popularności krajowych rejsów do Warszawy, Gdańska i Olsztyna, jesteśmy przekonani, że zwiększenie częstotliwości rejsów do Chicago i nowe bezpośrednie połączenie do Nowego Jorku okażą się sukcesem – mówi Rafał Milczarski, Prezes Zarządu Polskich Linii Lotniczych LOT.


W maju 2020 r. LOT uruchomi trasę Kraków - Nowy Jork (JFK). Fot.: LOT

Źródło: LOT

TAGI: lot, Kraków, nowy jork
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook