Booking.com

American Airlines będą latać z Krakowa

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 08 Sierpnia 2019

Nowy przewoźnik w Polsce. Linie lotnicze American Airlines uruchomią międzykontynentalne połączenie z Krakowa. Loty ruszają wiosną 2020 r.

Linie American Airlines zaoferują pasażerom loty z Krakowa do Chicago. Rejsy będą realizowane 5 razy w tygodniu, samolotami Boeing 787-8.

- Dzisiejsza decyzja American Airlines to dowód na wyjątkowy potencjał Krakowa i Małopolski na rynku amerykańskim. Kolejne, po już funkcjonujących połączeniu PLL LOT, bezpośrednie połączenie z Krakowa do Chicago sprzyja rozwojowi ruchu turystycznego, ale również biznesowego. To właśnie ze Stanów Zjednoczonych pochodzi najwięcej inwestycji zagranicznych lokowanych w Małopolsce. Dobrze wykształceni i przedsiębiorczy Małopolanie, wysoki potencjał rozwoju innowacyjności, znane na świecie centrum outsourcingu, to tylko niektóre atuty naszego regionu - powiedział Radosław Włoszek, prezes Zarządu Kraków Airport.

REZERWUJ LOTY KRAKÓW-CHICAGO

Władze lotniska w Krakowie przypominają, że z nowej oferty ucieszą się również Polacy, podróżujący do swoich rodzin mieszkających w Chicago oraz podróżni wybierający ten kierunek na wyjazd turystyczny.

Z roku na rok rejsy z Krakowa za Atlantyk cieszą się coraz większą popularnością.

Pierwszy lot linii American Airlines z Chicago do Krakowa zaplanowano na 7 maja 2020 r.


W maju 2020 r. linie American Airlines uruchomią loty Kraków - Chicago. Fot.: American Airlines

Źródło: Kraków Airport

TAGI: American Airlines, Kraków, Chicago, USA
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook