Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Nowe trasy Wizz Air z Polski

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 06 Sierpnia 2019

Wizz Air uruchomi nowe połączenia z Polski. Z Gdańska będzie można polecieć do Szkocji i na Ukrainę. Z Katowic i Wrocławia będzie można polecieć na Ukrainę, a z Warszawy do Szkocji. Loty ruszają w sezonie zimowym 2019/2020.

Loty Gdańsk - Edynburg ruszają 19 grudnia 2019 r. Rejsy będą realizowane trzy razy w tygodniu - we wtorki, czwartki i soboty.

Kolejną nowością Wizz Air z Gdańska będzie połączenie do Odessy na Ukrainie. Połączenie zainaugurowane zostanie 2 listopada 2019 r. Wcześniej, bo 29 października, na tej trasie zacznie latać Ryanair. Loty Wizz Air Gdańsk - Odessa będą realizowane dwa razy w tygodniu - we wtorki i soboty.

- Kierunki wschodnie takie jak Odessa, Lwów, Kijów, Charków na Ukrainie czy Kutaisi w Gruzji wydają się bardzo ciekawe. Mamy nadzieję, że szczególnie nowe połączenia z Odessą spodobają się polskim turystom. Liczymy także na ukraińskich pasażerów – powiedział Tomasz Kloskowski prezes Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

REZERWUJ LOTY WIZZ AIR

Połączenie z Ukrainą zyskają także Katowice i Wrocław. Z Katowic do Odessy będzie można latać od 2 listopada, a z Wrocławia od 1 listopada. W obu przypadkach loty będą realizowane po dwa razy w tygodniu. Wizz Air uruchomi też loty z Warszawy do Edynburga. Te startują 1 listopada i będą realizowane cztery razy w tygodniu - w poniedziałki, środy, piątki i niedziele.


Wizz Air zapowiada nowe trasy z Polski do Szkocji i na Ukrainę od sezonu zimowego 2019/2020. Fot.: Wizz Air

Źródło: Gdańsk Airport, Wrocław Airport, Katowice Airport, Wizz Air

TAGI: Wizz Air, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Edynburg, Odessa, Szkocja, Ukraina
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook