Booking.com

Linie Air France będą latać z Krakowa

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Środa, 24 Lipca 2019

Kolejny, tradycyjny przewoźnik rozpocznie loty z Krakowa. W 2020 roku linie Air France uruchomią połączenie do Paryża. Dla Air France będzie to trzecie miasto w Polsce, z którego będą latać.

Na razie jednak pasażerowie muszą się uzbroić w cierpliwość, bo połączenie Air France z Krakowa do Paryża wystartuje 29 marca 2020 roku. Trasa na główne lotnisko francuskiej stolicy będzie obsługiwane codziennie. Jak informuje przewoźnik osoby podróżujące przez Paryż CDG będą miały do dyspozycji przesiadki do 195 miast w 92 krajach na całym świecie.

Wyloty z Krakowa planowane są codziennie o 12:15, przylot do Paryża o 14:30. Z lotniska im. Charlesa de Gaulle’a samoloty Air France będą startować o 9:20, a w Krakowie wylądują o 11:25.

Loty Kraków - Paryż będą obsługiwane samolotami Airbus A320, zabierającymi na pokład 168 osób, w dwóch klasach: biznes (12 miejsc) i ekonomicznej (156 miejsc).

REZERWUJ LOTY KRAKÓW - PARYŻ

- Strategia uruchamiania lotów do/z portów regionalnych już wielokrotnie dowiodła swojej skuteczności. Po sukcesie nowego lotu Air France z Wrocławia, które działa zaledwie od nieco ponad roku, już dziś podjęliśmy decyzję o nowej trasie z Krakowa do Paryża. Kraków niezmiennie cieszy się ogromną popularnością ze strony zagranicznych turystów. Dzięki nowemu połączeniu mieszkańcy tego miasta i całej Małopolski będą teraz mogli wygodnie odwiedzić Paryż, a także przez Paryż lecieć w odlegle rejony świata, korzystając z bogatej siatki połączeń Air France - powiedział  Frantisek Siling, Dyrektor Generalny Sprzedaży Air France i KLM w Polsce.

Oprócz Krakowa i Wrocławia samoloty Air France latają także z Warszawy. Po uruchomieniu trasy Kraków - Paryż przewoźnik będzie oferował 41 lotów tygodniowo między Polską a Francją.


Od 29 marca 2020 r. linie Air France będą latać z Krakowa do Paryża. Fot.: Air France

Źródło: Air France, Kraków Airport

TAGI: Air France, Kraków, Paryż, Francja
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook