Booking.com

Wizz Air poleci na nowej trasie z Olsztyna

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Środa, 03 Lipca 2019

Linie Wizz Air zapowiedziały uruchomienie nowej trasy z Olsztyna. Pod koniec października przewoźnik rozpocznie loty do Bremy w Niemczech.

Loty Olsztyn - Brema startują 27 października 2019 r. Rejsy zaplanowano dwa razy w tygodniu - w środy i niedziele. Ceny biletów zaczynają się od 39 złotych w jedną stronę.

Brema jest kulturalnym i ekonomicznym centrum północnych Niemiec. Liczne galerie i muzea z Übersee-Museum Bremen na czele to powody, dla których warto odwiedzić miasto. Brema jest również jednym z największych portów morskich i ośrodków handlu morskiego w Niemczech. Miasto jest ważnym ośrodkiem kulturalnym z bogatą ofertą atrakcji.

REZERWUJ LOTY OLSZTYN - BREMA

Obecnie Wizz Air obsługuje jeszcze dwie trasy z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury - do Londynu Luton oraz Dortmundu.

- Z radością świętujemy dziś wyjątkowe wydarzenie ogłaszając trzecią trasę w siatce połączeń WIZZ z lotniska Olsztyn Mazury. Niskie taryfy Wizz Air zawitały na Mazury w 2016 roku. Dotychczas ponad 180 000 osób skorzystało z połączeń z oraz do Szyman. Dodanie trasy do Bremy jest wyrazem zaangażowania linii w działalność w regionie oraz na rzecz polskich klientów. Mamy nadzieję na kontynuację owocnej współpracy z władzami lotniska i dalszą rozbudowę oferty z Mazur. Nasza załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład - powiedziała Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

- Stworzyliśmy możliwość latania naszym mieszkańcom i gościom. Korzystają z niej nie tylko pasażerowie z Warmii i Mazur, ale także z Podlasia i północnego Mazowsza. Mamy podróżujących przedsiębiorców i uczestników dużych wydarzeń kulturalnych czy sportowych. Spełniamy wszelkie oczekiwania przewoźników. Lotnisko żyje i funkcjonuje. I ogromnie cieszy nas nowy kierunek lotów ogłaszany przez Wizzair - powiedział Gustaw Marek Brzezin, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

- Północne Niemcy to kierunek, który często pojawiał się na liście życzeń naszych pasażerów więc dlatego bardzo cieszymy się, że Wizzair zaoferuje loty z Mazur do Bremy
- powiedział prezes zarządu Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury, Tomasz Kądziołka.


Od 27 października 2019 r. będzie można polecieć Wizz Air'em z Olsztyna do Bremy. Fot.: Wizz Air

Źródło: Wizz Air

TAGI: Wizz Air, Olsztyn, Mazury, Brema, Niemcy
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook