Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Nowości i powroty tras w siatce Wizz Air

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Środa, 26 Czerwca 2019

Wizz Air zapowiedział uruchomienie nowej trasy z Poznania. Pasażerowie będą mogli polecieć do Kutaisi w Gruzji. Przewoźnik wznowi też loty na jednej trasie z Poznania i jednej z Gdańska.

Z Poznania do Kutaisi będzie można polecieć już od 18 września 2019 r. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu - w środy i niedziele. Ceny biletów za lot w jedną stronę zaczynają się od 109 zł.

Kutaisi, znane z pięknych ogrodów i zadrzewionych alei, jest drugim co do wielkości miastem w Gruzji. Jego najbardziej znanym zabytkiem jest XI wieczna ruina katedry Bagrati, która jest chronionym zabytkiem UNESCO. Dzięki dogodnemu położeniu miasta, turyści z łatwością mogą dotrzeć do Tbilisi, a także do położonego nad Morzem Czarnym – Batumi.

REZERWUJ LOTY WIZZ AIR

Dwa dni wcześniej, 16 września 2019 r., Wizz Air wznowi rejsy na trasie z Poznania do Birmingham. Loty zaplanowano w poniedziałki i piątki. Ceny biletów zaczynają się od 59 zł.

27 października 2019 r. Wizz Air zacznie ponownie latać z Gdańska do Molde w Norwegii. Ceny lotów zaczynają się od 39 zł. Rejsy będą odbywały się we wtorki i soboty.


Od września będzie można polecieć Wizz Air'em z Poznania do Kutaisi. Fot.: Wizz Air

<

Źródło: Wizz Air

TAGI: Wizz Air, Gruzja, Norwegia, Wielka Brytania, Poznań, Kutaisi, Batumi, Molde, Birmingham
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook