Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Ryanair otworzył sezon letni w Łodzi

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 18 Kwietnia 2019

Ryanair zainaugurował letnie połączenia z Łodzi. Podobnie jak w poprzednim sezonie letnim, tak i teraz w rozkładzie znalazło się połączenie do Aten. Oprócz tego są trzy sztandarowe kierunki z oferty przewoźnika.

Loty z Łodzi do Aten wróciły do rozkładu po zimowej przerwie. Są realizowane raz w tygodniu - w soboty. - Cieszymy się z rozpoczęcia sezonu letniego i powrotu trasy do Aten. Połączenie będzie realizowane raz w tygodniu (w soboty). Z okazji inauguracji sezonu letniego oraz powrotu trasy do Aten wprowadzamy do sprzedaży bilety na loty od maja do lipca już od 85 zł. - powiedziała Olga Pawlonka z Ryanair.

REZERWUJ LOTY ŁÓDŹ - ATENY

- Ubiegłoroczne dobre wyniki połączenia Ryanair z Łodzi do Aten zaowocowały wcześniejszym powrotem tego połączenia do siatki łódzkiego lotniska – loty wykonywane są już od początku kwietnia. Bardzo nas cieszy, że przewoźnik utrzymał i w tym roku bardzo promocyjne bilety na wyloty z Łodzi, zaczynające się od 85 zł. W 2018 r. w ruchu niskokosztowym z łódzkiego lotniska skorzystało o blisko 4% więcej pasażerów niż w roku 2017, to m.in. zasługa pierwszej „południowej” nowości Ryanaira z Łodzi do Aten - powiedziała Anna Midera, prezes zarządu Portu Lotniczego Łódź.

Oprócz lotów do Aten, Ryanair oferuje z Łodzi rejsy do Dublina, East Midlands i Londynu Stansted.


Po zimowej przerwie Ryanair wznowił loty Łódź - Ateny. Fot.: Ryanair

Źródło: Ryanair

TAGI: ryanair, Łódź, Ateny, Grecja, loty Łódź Ateny, loty do Aten
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook