Booking.com

Ryanair wystartował z lotami z Warszawy do Marsylii

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 16 Kwietnia 2019

Nowa trasa do Marsylii i letnie połączenia z Modlina. Ryanair oficjalnie zainaugurował letni rozkład lotów z podwarszawskiego lotniska. W letnim rozkładzie lotów przewoźnik oferuje 49 tras.

Obok lotów do Marsylii są to m.in. typowo letnie kierunki takie jak: Burgas, Kreta, Korfu, Faro, Pescara, Piza i Rimini. W tym roku Ryanair zamierza przewieźć na trasach z i do Modlina 3 mln pasażerów.

- Cieszymy się z inauguracji lotów na trasie Warszawa Modlin – Marsylia. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Warszawy Modlin (łącznie 49 tras) - powiedziała Olga Pawlonka z Ryanair.

REZERWUJ LOTY WARSZAWA MODLIN - MARSYLIA

- Lotnisko Warszawa/Modlin obsługuje obecnie ponad 3 miliony pasażerów rocznie. To port pierwszego wyboru dla warszawiaków i mieszkańców północno-wschodniej Polski. Już dziś mają do dyspozycji wiele atrakcyjnych połączeń lotniczych, z których korzystają lecąc do pracy lub na wakacje. Wygodny i szybki dojazd, wysoka dostępność parkingów oraz możliwość skorzystania z dobrej bazy handlowo-gastronomicznej to mocne strony lotniska - powiedział p.o. prezesa zarządu Portu Lotniczego Warszawa Modlin, Leszek Chorzewski.


Ryanair zainaugurował loty Warszawa Modlin - Marsylia. Fot.: Ryanair

Źródło: Ryanair

TAGI: ryanair, Marsylia, Modlin, Warszawa Modlin, Francja, loty do Marsylii, loty Marsylia, loty do Francji, loty Warszawa Marsylia
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook