Booking.com

Eurowings uruchomi nowe połączenie z Gdańska

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Piątek, 12 Kwietnia 2019

Eurowings będzie latał z Gdańska do Dusseldorfu. Niemiecka linia rozpoczęła już sprzedaż biletów na nowe połączenie. Przewoźnik będzie oferował cztery loty tygodniowo.

Loty z Gdańska do Dusseldorfu wystartują 27 października 2019 r. Zaplanowano jest w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Wyloty z Gdańska o 14:30 (przylot do Dusseldorfu  o 16:10), wyloty z Niemiec o 12:20 (przylot do Polski o 13:50).

Trasa będzie obsługiwana samolotami Airbus A319 lub A320.

Połączenie z Dusseldorfem jest pierwszym, które niemiecka linia lotnicza Eurowings będzie realizowała z i do Gdańska. Firma należy do grupy Lufthansa. - To kolejny już ósmy przewoźnik sieciowy latający z Gdańska. Bardzo się cieszymy z informacji o planach uruchomienia połączenia z Gdańskiem. Oferta lotów do Dusseldorfu powiększa do dziesięciu liczbę portów przesiadkowych, do których będzie można polecieć ze stolicy Pomorza - powiedział Tomasz Kloskowski, prezes Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

REZERWUJ LOTY GDAŃSK - DUSSELDORF

Lotnisko w Dusseldorfie jest położone 6 kilometrów na południe od miasta i jest jednym z największych portów lotniczych w Niemczech. Jest też ważnym hubem przesiadkowym na europejskiej mapie lotniczej.


Od 27 października 2019 r. Eurowings będzie latać z Gdańska do Dusseldorfu. Fot.: Eurowings

Źródło: Port Lotniczy Gdańsk

TAGI: Eurowings, Gdańsk, Dusseldorf, Niemcy, loty do Dusseldorfu, loty do Niemiec, loty Gdańsk Dusseldorf
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook