Booking.com

W samolotach KLM programy z pakietu rozrywki pokładowej obejrzysz na swoim urządzeniu

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 11 Kwietnia 2019

Pasażerowie podróżujący liniami KLM na pokładach samolotów Boeing 747 mają do dyspozycji rozrywkę pokładową w nowym wydaniu. Dzięki transmisji strumieniowej danych, podróżni mogą teraz odbierać program na własnym urządzeniu mobilnym (smartfon, tablet, laptop).

Bezprzewodowy system rozrywki KLM oferuje pasażerom wybór ponad dwustu filmów i seriali telewizyjnych. Podczas lotu użytkownicy mogą bezpłatnie i w dowolnym momencie pobierać strumieniowo filmy i programy dostępne na pokładowym serwerze, dzięki innowacyjnej technologii od firmy AirFi, która dostarcza system.

Rozrywka pokładowa w tej formie jest możliwa tylko podczas lotów samolotami Boeing 747 – kultowymi „jumbo”, które wchodzą w skład floty KLM. W przyszłości linia planuje zastąpić Boeinga 747 bardziej wydajnymi ekonomicznymi samolotami dwusilnikowymi. Do tego czasu linia kontynuuje inwestycje w produkt tak, aby wszyscy pasażerowie mogli korzystać z udoskonalonego systemu rozrywki pokładowej. Dodatkowa platforma do transmisji strumieniowej w Boeingach 747, która działa równolegle do tradycyjnego wbudowanego w fotel systemu, jest jednym z przykładów tych inwestycji.

REZERWUJ LOTY KLM

W pozostałych samolotach floty dalekiego zasięgu KLM inwestuje w instalację sieci WI-FI, która poza dostępem do zasobów internetu, umożliwia własną transmisję strumieniową.


W samolotach KLM programy z pakietu rozrywki pokładowej obejrzysz na swoim urządzeniu. Fot.: KLM


W samolotach KLM programy z pakietu rozrywki pokładowej obejrzysz na swoim urządzeniu. Fot.: KLM
Źródło: KLM
TAGI: KLM, Boeing 747, B747
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook