Booking.com

Ryanair rozpoczął loty z Krakowa do Bordeaux

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Poniedziałek, 08 Kwietnia 2019

Kolejna, nowa trasa z Krakowa. Ryanair rozpoczął loty do Bordeaux we Francji. W letnim rozkładzie lotów z Balic linia oferuje pasażerom 69 tras, w tym 12 nowych.

Loty na trasie Kraków - Bordeaux odbywają się dwa razy w tygodniu. - Cieszymy się z inauguracji lotów na trasie Kraków – Bordeaux. Połączenie będzie realizowane 2 razy w tygodniu i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Krakowa (łącznie 69 tras). Z okazji rozpoczęcia lotów na nowej trasie wprowadzamy do sprzedaży bilety na loty od maja do lipca już od 65 zł. - mówi Olga Pawlonka z Ryanair.

REZERWUJ LOTY KRAKÓW - BORDEAUX

- Nowe połączenie Kraków – Bordeaux, to jedno z wielu połączeń będące potwierdzeniem konsekwentnie budowanej mapy destynacji z Kraków Airport, która wpływa na rozwój potencjału Krakowa i Małopolski, w tym na nowe miejsca pracy. Naszych pasażerów zachęcamy do odkrywania nowych kierunków, podejmowania wyzwań i dzielenia się z nami wrażeniami z podróży w ramach kampanii #KRKtravelchallenge - powiedział prezes zarządu Kraków Airport, Radosław Włoszek.


Pierwszy lot Ryanair z Krakowa do Bordeaux. Fot.: Kraków Airport

Źródło: Port Lotniczy Kraków

TAGI: ryanair, Kraków, Bordeaux, Francja, loty do Bordeaux, loty Kraków Bordeaux, loty do Francji
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook