Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Wizz Air już lata z Krakowa

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Piątek, 05 Kwietnia 2019

Wizz Air rozpoczął loty z Krakowa. W rozpoczętym właśnie sezonie letnim 2019 przewoźnik będzie obsługiwał 18 tras. Jako pierwszy przyleciał samolot z Londynu Luton. Wylądował w Krakowie w czwartek, 4 kwietnia o 18:10.

W sezonie letnim 2019 Wizz Air z Krakowa zaproponuje 18 tras. Pasażerowie będą mogli polecieć do Londynu, Kijowa, Nicei, Turku, Doncaster, Bari, Billund, Katani, Larnaki, Charkowa, Oslo, Kutaisi, Rzymu Fiumicino, Turynu, Tel Awiwu, Birmingham i Eindhoven.

- W sezonie letnim na podróżujących czekają bardzo atrakcyjne połączenia – mówi Radosław Włoszek, prezes Zarządu Kraków Airport. - Cieszymy się, że możemy zapewnić podróżującym, zgodnie zresztą z ich oczekiwaniami, bezpośrednie połączenia do coraz większej liczby miast w Polsce, Europie i na świecie.

REZERWUJ LOTY WIZZ AIR Z KRAKOWA

- Widzimy olbrzymie zapotrzebowanie na podróżowanie w Małopolsce. Dostrzegamy również wielki potencjał w popularności Krakowa zarówno jako kierunku turystycznego, jak i biznesowego – przyznał niedawno Stephen Jones wiceprezes Wizz Air. - Jesteśmy też przekonani, że nasi pasażerowie  docenią dogodny rozkład lotów, przyjazny i łatwy system rezerwacji online, a także szeroki wybór możliwości podróży.

Pierwszy samolot Wizz Air został powitany na płycie tradycyjnym, uroczystym salutem wodnym, a załoga otrzymała okolicznościowy tort.

Na początku maja Wizz Air otwiera bazę operacyjną w Krakow Airport.


Powitanie pierwszego rejsowego samolotu Wizz Air w Krakowie. Fot.: Łukasz Stawiarz / Kraków Airport


Pierwszy lot Wizz Air z Krakowa. Fot.: Łukasz Stawiarz / Kraków Airport


Pierwszy samolot Wizz Air z Krakowa. Fot.: Marcin Sigmund./ Kraków Airport

Źródło: Port Lotniczy Kraków

TAGI: Kraków, Wizz Air, tanie loty z Krakowa, loty Kraków, loty Wizz Air
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook