Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2 miliony pasażerów Ryanair w Szczecinie i nowa trasa

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Piątek, 05 Kwietnia 2019

Ryanair rozpoczął loty na nowej trasie krajowej w Polsce. Linia połączyła Szczecin z Krakowem. Przy okazji firma przewiozła 2-milionowego pasażera na trasach z i do Szczecina.

Loty ze Szczecina do Krakowa będą realizowane trzy razy w tygodniu. To jedna z czterech tras oferowanych przez Ryanair ze Szczecina w sezonie letnim 2019. Pozostałe to: Londyn Stansted, Liverpool i Dublin.

Ryanair obecny jest w Szczecinie od 2005 roku. W tym czasie z usług przewoźnika skorzystało 2 miliony pasażerów. - Dziś w Szczecinie oficjalnie inaugurujemy rozpoczęcie sezonu Lato 2019 i uruchomienie nowej trasy do Krakowa. Ryanair oferuje w Szczecinie łącznie cztery trasy i w tym roku obsłuży 250.000 pasażerów - powiedziała Olga Pawlonka z Ryanair.

REZERWUJ LOTY SZCZECIN - KRAKÓW

- Na milionowego pasażera czekaliśmy prawie dziewięć lat, na dwumilionowego – cztery i pół roku. Jestem pewien, że przez ten okres czasu udowodniliśmy linii Ryanair, że jesteśmy solidnym partnerem biznesowym a region Pomorza Zachodniego posiada potencjał na uruchomienie w nieodległej przyszłości kolejnych połączeń, zarówno zagranicznych jak i krajowych, co będzie skutkowało tym, iż kolejny milion pasażerów Ryanair obsłuży w jeszcze krótszym czasie - dodał prezes zarządu Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów, Maciej Dziadosz.


W kwietniu 2019 r. Ryanair uruchomił loty Szczecin - Kraków. Fot.: Port Lotniczy Szczecin-Goleniów

Źródło: Port Lotniczy Szczecin-Goleniów / Ryanair

TAGI: ryanair, Szczecin, Kraków, loty do Krakowa, loty do Szczecina, loty Kraków Szczecin
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook