Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


easyJet rozpoczął loty z Gdańska do Berlina [ZDJĘCIA]

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 04 Kwietnia 2019

Ruszyły loty easyJet z Gdańska do Berlina. Port Lotniczy Gdańsk stał się nowym punktem w sieci przewoźnika. Loty na lotnisko Tegel będą realizowane trzy razy w tygodniu. To 18. trasa easyJet z Polski.

Loty Gdańsk - Berlin Tegel zaplanowano we wtorki, czwartki i soboty. Ceny biletów zaczynają się od 155 złotych w jedną stronę. easyJet szacuje, że w sezonie letnim 2019 przewiezie na tej trasie ponad 22 tysiące pasażerów. Połączenie będzie obsługiwane przez samoloty Airbus A319.

- Cieszymy się, że możemy powitać w naszej sieci Gdańsk – nasz czwarty port lotniczy w Polsce, obsługujący loty do i z Berlin-Tegel. Dzięki współpracy z lotniskiem w Gdańsku możemy zaoferować naszym klientom jeszcze szerszy wybór ekscytujących miejsc do odwiedzenia tego lata. Uruchomienie nowej trasy wpisuje się w naszą strategię ciągłego rozwoju sieci easyJet w całej Europie, zakładającej również zapewnienie niezmiennie doskonałej obsługi i niskich cen. Jesteśmy przekonani, że nowa bezpośrednia trasa do oferującego niesamowite wrażenia Berlina będzie cieszyć się zainteresowaniem wśród pasażerów podróżujących z Gdańska. Z kolei możliwość odkrycia uroków jednego z najpiękniejszych europejskich portowych miast będzie również atrakcyjną ofertą dla podróżujących z Berlina – mówi Stephan Erler, dyrektor oddziału easyJet w Niemczech.

REZERWUJ LOTY GDAŃSK - BERLIN

- Z radością witamy pierwszy lot z Berlina i cieszymy się z obecności easyJet w gdańskim porcie lotniczym im. Lecha Wałęsy. Jestem pewna, że nowa trasa jest dopiero początkiem wzmacniania obecności easyJet w Gdańsku – komentuje Iwona Tomczyńska, Kierownik Działu Analiz Ekonomicznych i Marketingu Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

easyJet planuje, że planuje przewieźć na 18 trasach z Gdańska, Krakowa i Warszawy ok. 1 mln pasażerów w ciągu roku.


Pierwszy lot easyJet z Gdańska do Berlina. Fot.: Port Lotniczy Gdańsk


Airbus A319 linii easyJet po przylocie do Gdańska. Fot.: Port Lotniczy Gdańsk


Niespodzianki dla pasażerów pierwszego lotu easyJet z Gdańska do Berlina. Fot.: Port Lotniczy Gdańsk


Pierwszy lot easyJet z Gdańska do Berlina. Fot.: Port Lotniczy Gdańsk


Załoga pierwszego lotu easyJet z Gdańska do Berlina. Fot.: Port Lotniczy Gdańsk

Źródło: Port Lotniczy Gdańsk/easyJet

TAGI: easyJet, Gdańsk, Berlin, loty do Berlina, loty do Niemiec, loty Gdańsk Berlin
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook