Booking.com

Nowe loty Ryanair z Polski na Ukrainę

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 28 Marca 2019

Ryanair zapowiedział kilka nowych tras z Polski na Ukrainę. Z trzech lotnisk uruchomi loty do Odessy i z jednego do Charkowa. Rejsy wystartują latem i jesienią 2019 roku.

Nowe połączenia zapowiedziane przez Ryanair to loty z Katowic, Krakowa i Wrocławia do Odessy oraz z Krakowa do Charkowa. Wszystkie połączenia będą obsługiwane po 2 razy w tygodniu.

Loty Katowice - Odessa będą realizowane od 29 października 2019 r. we wtorki, czwartki i soboty. Z Krakowa do Odessy będzie można latać od 16 czerwca 2019 r. w środy i niedziele. Dzień później Ryanair rozpocznie loty z Krakowa do Charkowa. Połączenie będzie realizowane w poniedziałki i piątki.

Natomiast z Wrocławia do Odessy będzie można latać od 29 października 2019 r. we wtorki i soboty. – Odessa, nazywana perłą Morza Czarnego, to kierunek niezwykle atrakcyjny turystycznie. Terminy lotów umożliwiają dogodne zaplanowanie kilkudniowego wyjazdu – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w Porcie Lotniczym Wrocław.

REZERWUJ LOTY NOWE LOTY RYANAIR NA UKRAINĘ

Połączenie do Odessy będzie już szóstym kierunkiem wschodnim z Wrocławia. Pozostałe to: Lwów, Charków, dwa połączenia do Kijowa (lotniska Żuliany i Boryspol) oraz gruzińskie Kutaisi. – Przewoźnicy dostrzegają stale rosnący potencjał tych kierunków. Odessa, jako duża i ważna metropolia w tej części Europy, znakomicie uzupełnia siatkę połączeń wschodnich z Wrocławia – dodaje Jarosław Sztucki.


Ryanair zapowiedział uruchomienie nowych tras z Polski na Ukrainę. Fot.: Ryanair

Źródło: Ryanair, Port Lotniczy Wrocław

TAGI: ryanair, Katowice, Kraków, Wrocław, Odessa, Charków, Ukraina, loty Ukraina, loty Odessa, loty Charków, tanie loty
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook